Właściciele komputerów Mac z M1 mają problem z wygaszaczem ekranu, którego nie można wyłączyć polecane, ciekawostki wygaszacz erkanu, Wideo, problem z wygaszaczem  Niektóre najnowsze komputery Mac z chipami M1 mają problem z wygaszaczem ekranu, który pojawia się tym jak użytkownik chce szybko przełączyć się pomiędzy kontami w systemie macOS Big Sur. MacBook

Właściciele komputerów Mac z M1 mają problem z wygaszaczem ekranu, którego nie można wyłączyć

Niektóre najnowsze komputery Mac z chipami M1 mają problem z wygaszaczem ekranu, który pojawia się tym jak użytkownik chce szybko przełączyć się pomiędzy kontami w systemie macOS Big Sur.

W systemie macOS Big Sur szybkie przełączanie użytkowników pozwala użytkownikom szybko przełączać się między kontami bez konieczności całkowitego wylogowywania się. Jednak w oparciu o posty na forach MacRumors, Apple i Reddit, czasami po tej operacji na ekranie komputera pojawia się wyświetlacz ekranu, którego nie da się w tradycyjny sposób wyłączyć.

Obecnie jedynym rozwiązaniem jest zamknięcie i otwarcie pokrywy MacBooka Air / Pro, naciśnięcie przycisku zasilania z Touch ID lub Alt-Command-Q na Macu mini. Wyłączenie wygaszacza ekranu w ustawieniach systemu dla wszystkich użytkowników nie rozwiązuje problemu.

Apple prawdopodobnie naprawi ten błąd w przyszłej aktualizacji macOS.


Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Nowe funkcje

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry