Właściciele MacBooków Pro 2021 skarżą się na problemy z ładowaniem baterii ciekawostki problem z ladowaniem w macbook pro 2021, magsafe, MacBook Pro  Właściciele najnowszych MacBook Pro 2021 z Apple Silicon stanęli przed nowym problemem. Jak się okazuje niektóre modele laptopów nie ładuje się, gdy ten jest wyłączony. macbookpro 5 1300x700

Właściciele MacBooków Pro 2021 skarżą się na problemy z ładowaniem baterii

Właściciele najnowszych MacBook Pro 2021 z Apple Silicon stanęli przed nowym problemem. Jak się okazuje niektóre modele laptopów nie ładuje się, gdy ten jest wyłączony.

Jak opisano na Reddit, niektóre 16-calowe modele MacBooków Pro, gdy są wyłączone, nie ładują się. Zamiast świecić na zielono, kontrolka „MagSafe” miga na bursztynowo i nie dostarcza energii do baterii komputera. Niektórzy klienci skontaktowali się już ze Wsparciem Apple i co ciekawe otrzymali odpowiedź. Jaką?

Właściciele MacBooków Pro 2021 skarżą się na problemy z ładowaniem baterii ciekawostki problem z ladowaniem w macbook pro 2021, magsafe, MacBook Pro  Właściciele najnowszych MacBook Pro 2021 z Apple Silicon stanęli przed nowym problemem. Jak się okazuje niektóre modele laptopów nie ładuje się, gdy ten jest wyłączony. macbookpro 4

Jak się okazuje firma zareagowała już na te problemy i zaproponowała wymianę takiego MacBooka na nowy. W sieci jednak temat nie ucichł i wiele osób zastanawia się w czym tkwi problem. My  mamy nadzieję, że jest to po prostu błąd oprogramowania, który najprawdopodobniej zostanie naprawiony w przyszłych aktualizacjach systemu macOS.

A czy ktoś z Was miał lub ma podobny problem?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry