Właściciele niektórych Samsung Galaxy S10 nie mogą odblokować swoich smartfonów po aktualizacji polecane, ciekawostki   Użytkownicy flagowych modeli Samsung Galaxy S10 i S10 Plus w Stanach Zjednoczonych po przeprowadzeniu ostatniej aktualizacji nieco się zdziwili. Dlaczego? GalaxyS10

Właściciele niektórych Samsung Galaxy S10 nie mogą odblokować swoich smartfonów po aktualizacji

Użytkownicy flagowych modeli Samsung Galaxy S10 i S10 Plus w Stanach Zjednoczonych po przeprowadzeniu ostatniej aktualizacji nieco się zdziwili. Dlaczego?

Po lipcowej aktualizacji u wielu właścicieli najnowszych Samsungów pojawiło się hasło dostępu do urządzenia, chociaż hasło nigdy na telefonie nie było ustawione.

Właściciele niektórych Samsung Galaxy S10 nie mogą odblokować swoich smartfonów po aktualizacji polecane, ciekawostki   Użytkownicy flagowych modeli Samsung Galaxy S10 i S10 Plus w Stanach Zjednoczonych po przeprowadzeniu ostatniej aktualizacji nieco się zdziwili. Dlaczego? 147129 phones review review samsung galaxy s10 plus review image1 zmvrefihpw

?Zaktualizowałem swój telefon do najnowszej wersji oprogramowania? – powiedział jeden z właścicieli S10 na stronie pomocy technicznej firmy Samsung – ?po ponownym uruchomieniu smartfon zażądał kodu dostępu do urządzenia, chociaż nigdy nie ustawiłem hasła w telefonie?.

Jako rozwiązanie Samsung oferuje jedyne rozwiązanie – przywrócenie ustawień fabrycznych z utratą wszystkich danych. Problem pojawił się w USA, w niektórych Samsungach zakupionych od operatorów AT & T, T-Mobile i Verizon. Brawo!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry