Wodoodporny zegarek dla dzieci z lokalizatorem dostępny w promocyjnej cenie ciekawostki   Dawno nie było na stronie wpisu, który pozwoli zaoszczędzić kilka groszy. Zatem nadrabiamy zaległości i polecamy Wam dziś w specjalnej cenie zegarek dla Waszych dzieci. zegarek

Wodoodporny zegarek dla dzieci z lokalizatorem dostępny w promocyjnej cenie

Dawno nie było na stronie wpisu, który pozwoli zaoszczędzić kilka groszy. Zatem nadrabiamy zaległości i polecamy Wam dziś w specjalnej cenie zegarek dla Waszych dzieci.

Zegarek posiada wszystko to co powinien posiadać zegarek dla dziecka, czyli powiadomienia, szybkie wybieranie, krokomierz, a nawet wideorozmowy.

Wodoodporny zegarek dla dzieci z lokalizatorem dostępny w promocyjnej cenie ciekawostki   Dawno nie było na stronie wpisu, który pozwoli zaoszczędzić kilka groszy. Zatem nadrabiamy zaległości i polecamy Wam dziś w specjalnej cenie zegarek dla Waszych dzieci. zegarek 1

Cała konstrukcja jest bardzo lekka. Zegarek waży tylko 54g. Wszystko wykonane jest z bardzo przyjemnych materiałów. Zegarki dostępne są w trzech kolorach: niebieskim , różowym lub czarnym.

Normalna cena tego cacka to blisko 20 euro, ale po skorzystaniu z naszej oferty będziecie mogli nabyć zegarek za jedyne 13 euro.

Kod promocyjny: L4293P1

Więcej na temat urządzenia, a także link do sklepu znajdziecie tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry