wentyl logo 1

WOOX R6084 – inteligentny wentylator sterowany smartfonem

Za oknem słońce, upał, czyli lato w pełni. Dlatego dziś chcemy przedstawić Wam WOOX R6084 – kolumnowy inteligentny wentylator sterowany za pomocą smartfona, który “ochłodzi” Wam te upalne dni.

Na rynku pojawia się coraz więcej inteligentnych urządzeń. Od lodówek, pralek, telewizorów, ekspresów do kawy po właśnie takie urządzenia jak wentylatory. Zacznijmy więc od specyfikacji.

Specyfikacja WOOX R6084

 • Wymiary: (L) 315mm * (W) 315 * (H) 960mm
 • Długość przewodu zasilającego: 1,5 m (w tym pin wtyczki)
 • Waga netto: 3,38 kg
 • Obudowa: ABS
 • Stopień ochrony (IP): IP20 Moc: 45 W.
 • Napięcie wejściowe: 220-240 V AC
 • Częstotliwość: 50/60 Hz
 • Standard Wi-Fi: Wi-Fi 2,4 GHz 802.11 b / g / n
 • Temperatura pracy: -10 ℃ ~ 45 ℃
 • Wilgotność podczas pracy: ≤ 95% RH PRĘDKOŚĆ: 3 prędkości (wysoka, średnia i niska)
 • Prędkość i obroty wentylatora: wysokie : 6 m. 0 / s + 1 / -0,5 i 1350 ± 10%;

Wygląd

WOOX R6084 - inteligentny wentylator sterowany smartfonem recenzje, ciekawostki WOOX R6084, wentylator WOOX R6084, wentylator sterowany smartfonem, inteligenty wentylator Za oknem słońce, upał, czyli lato w pełni. Dlatego dziś chcemy przedstawić Wam WOOX R6084 - kolumnowy inteligentny wentylator sterowany za pomocą smartfona, który "ochłodzi" Wam te upalne dni. went 6

Wentylator wykonany jest z naprawdę dobrej jakości plastiku. Montaż jest bardzo prosty i zajmuje dosłownie kilka chwil. Wystarczy postawić wentylator na okrągłej podstawie, przykręcić 3 śruby i gotowe.

WOOX R6084 - inteligentny wentylator sterowany smartfonem recenzje, ciekawostki WOOX R6084, wentylator WOOX R6084, wentylator sterowany smartfonem, inteligenty wentylator Za oknem słońce, upał, czyli lato w pełni. Dlatego dziś chcemy przedstawić Wam WOOX R6084 - kolumnowy inteligentny wentylator sterowany za pomocą smartfona, który "ochłodzi" Wam te upalne dni. went 3

Ogólnie wygląd oceniamy na plus. Bardzo nam się podoba.

W górnej części wentylatora znajduje się panel z przyciskami sterującymi. Znajdziemy tutaj główny włącznik, oraz przyciski do zmiany tryby pracy, regulacji mocy nawiewu, timer, a także przycisk, który sprawi, że wentylator będzie obracał się na boki – tak, urządzenie posiada taką opcję, dzięki czemu chłodzi nie tylko przód pomieszczenia, ale także jego boki.

Sterowanie i tryby pracy

WOOX R6084 - inteligentny wentylator sterowany smartfonem recenzje, ciekawostki WOOX R6084, wentylator WOOX R6084, wentylator sterowany smartfonem, inteligenty wentylator Za oknem słońce, upał, czyli lato w pełni. Dlatego dziś chcemy przedstawić Wam WOOX R6084 - kolumnowy inteligentny wentylator sterowany za pomocą smartfona, który "ochłodzi" Wam te upalne dni. went 1

Wentylator powiada 4 sposoby kontrolowania. Za pomocą aplikacji WOOX Home, dzięki której możesz sterować urządzeniem z dowolnego miejsca, nawet będąc poza domem.

WOOX R6084 - inteligentny wentylator sterowany smartfonem recenzje, ciekawostki WOOX R6084, wentylator WOOX R6084, wentylator sterowany smartfonem, inteligenty wentylator Za oknem słońce, upał, czyli lato w pełni. Dlatego dziś chcemy przedstawić Wam WOOX R6084 - kolumnowy inteligentny wentylator sterowany za pomocą smartfona, który "ochłodzi" Wam te upalne dni. went 10 WOOX R6084 - inteligentny wentylator sterowany smartfonem recenzje, ciekawostki WOOX R6084, wentylator WOOX R6084, wentylator sterowany smartfonem, inteligenty wentylator Za oknem słońce, upał, czyli lato w pełni. Dlatego dziś chcemy przedstawić Wam WOOX R6084 - kolumnowy inteligentny wentylator sterowany za pomocą smartfona, który "ochłodzi" Wam te upalne dni. went 11

Druga opcja to możliwość sterowania za pomocą sterowania głosowego. W tym celu należy podłączyć urządzenie do systemu sterowania głosowego Google Home lub Amazon Alexa.

WOOX R6084 - inteligentny wentylator sterowany smartfonem recenzje, ciekawostki WOOX R6084, wentylator WOOX R6084, wentylator sterowany smartfonem, inteligenty wentylator Za oknem słońce, upał, czyli lato w pełni. Dlatego dziś chcemy przedstawić Wam WOOX R6084 - kolumnowy inteligentny wentylator sterowany za pomocą smartfona, który "ochłodzi" Wam te upalne dni. went 2

Trzecia możliwość to PILOT, który jest dołączony do zestawu.  Dzięki niemu możemy w tradycyjny sposób sterować wentylatorem, gdy nie mamy dostępu do aplikacji. Na pilocie znajdują się wszystkie dostępne opcje.

Czwarta i ostania możliwość jak się już zapewne domyślacie, to możliwość sterowania manualnego, czyli ręcznego za pomocą przycisków zmieszczonych na górze urządzenia, Pisaliśmy o tym nieco wyżej.

Wentylator wieżowy WOOX R6084 jest wyposażony w tryb oscylacji poziomej 70°, który umożliwia przepływ powietrza do szerszego potrzebnego środowiska, wentylator wieżowy delikatnie obraca się dzięki mocnemu silnikowi oscylacyjnemu. Opcja ta w połączeniu z trzema trybami pracy, niski, średni i wysoki pozwala jeszcze szybciej i skuteczniej schłodzić pomieszczenie.

WOOX R6084 - inteligentny wentylator sterowany smartfonem recenzje, ciekawostki WOOX R6084, wentylator WOOX R6084, wentylator sterowany smartfonem, inteligenty wentylator Za oknem słońce, upał, czyli lato w pełni. Dlatego dziś chcemy przedstawić Wam WOOX R6084 - kolumnowy inteligentny wentylator sterowany za pomocą smartfona, który "ochłodzi" Wam te upalne dni. went 4

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o 3 programach pracy. Tryb NORMALNY, jest to zwykły program schładzania powietrza, zapewniający najszybsze rezultaty w pomieszczeniu. Wentylator zapewnia chłodzenie środowiska w najbardziej naturalny sposób, energooszczędny. SLEEP & CHLD metoda powolnego nadmuchu zapewniająca najniższy poziom hałasu, a chłodzenie to delikatna bryza zapewniająca miły i komfortowy wypoczynek.

Podsumowanie

WOOX R6084 to bardzo ciekawe urządzenie, które spodoba się nie jednej osobie. Trzy tryby pracy, obrotowa głowica, możliwość sterowania smartfonem nawet poza domem to funkcje, które wyróżniają to urządzenie od innych. Więcej na temat wentylatora, a także jego cenę poznacie udając się na stronę netinet.pl tutaj. Polecamy!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top