Wpłata gotówkowa BLIK już dostępna we wpłatomatach Banku Millennium ciekawostki wpłata bankomatowa blik, wpłata, pieniądze, millennium, bankomat  Bank Millennium, jako jeden z pierwszych banków w Polsce, wprowadził usługę wpłaty gotówki bez użycia karty. millennium 1

Wpłata gotówkowa BLIK już dostępna we wpłatomatach Banku Millennium

Bank Millennium, jako jeden z pierwszych banków w Polsce, wprowadził usługę wpłaty gotówki bez użycia karty.

Wpłata dostępna jest dla klientów Banku Millennium we wszystkich wpłatomatach banku i wymaga jedynie podania kodu BLIK z aplikacji mobilnej.

– BLIK już na dobre wpisał się w polskie zwyczaje zakupowe. W 2017 roku zrealizowano nim 33 miliony transakcji, a liczba jego użytkowników wzrosła w stosunku do roku 2016 prawie dwukrotnie. Klienci doceniają wygodę, bezpieczeństwo i brak potrzeby posiadania gotówki, karty płatniczej, a nawet jej danych. Dotychczas przy pomocy kodu BLIK klienci mogli płacić stacjonarnie i online za usługi i produkty, wykonywać przelewy na numer telefonu oraz wypłacać pieniądze z bankomatu. Teraz mogą również ?w prosty i bezpieczny sposób wpłacić gotówkę we wpłatomacie, bez użycia karty ? mówi Ricardo Campos, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.

Aby skorzystać z usługi, klient wybiera we wpłatomacie opcję ?Wpłata BLIK?, wpisuje tam 6-cyfrowy kod BLIK dostępny w aplikacji mobilnej, potwierdza wpłatę w aplikacji za pomocą hasła mobilnego, następnie wkłada banknoty do wpłatomatu i zatwierdza ilość oraz kwotę deponowanych banknotów.

Wpłata gotówkowa BLIK już dostępna we wpłatomatach Banku Millennium ciekawostki wpłata bankomatowa blik, wpłata, pieniądze, millennium, bankomat  Bank Millennium, jako jeden z pierwszych banków w Polsce, wprowadził usługę wpłaty gotówki bez użycia karty. Millennium

Użytkownik może otrzymać potwierdzenie wpłaty na dwa sposoby: jako wiadomość PUSH w aplikacji oraz w formie wydruku z wpłatomatu. Środki pojawiają się na rachunku klienta w czasie rzeczywistym, po zakończeniu transakcji. Wpłata BLIK umożliwia także szybką spłatę karty kredytowej, jeżeli wpłata została dokonana na rachunek karty.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top