WhatsApp na Apple Watch

WristChat przenosi WhatsApp na Apple Watch

WhatsApp nie jest obecnie dostępny na zegarku Apple, ale apka Adama Stopy to rekompensuje. Oto WristChat, czyli WhatsApp na Apple Watch.

Aplikacja WristChat wykorzystuje interfejs Web API aplikacji WhatsApp, aby uzyskać dostęp do wiadomości użytkowników w aplikacji dla systemu watchOS. Aplikacja została jednak stworzona przy użyciu interfejsu SwiftUI, który został zaprojektowany specjalnie dla zegarka Apple Watch, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z niego. Po zainstalowaniu aplikacji na zegarku Apple Watch wystarczy zeskanować kod QR na ekranie za pomocą aplikacji WhatsApp na telefonie iPhone.

Po wstępnej konfiguracji aplikacja wyświetla listę wszystkich ostatnich wiadomości, podobną do tej z aplikacji Wiadomości firmy Apple. Oczywiście można stuknąć wątek, aby zobaczyć wiadomości i szybko wysłać nową.

WhatsApp na Apple Watch

WristChat przenosi WhatsApp na Apple Watch gry-i-aplikacje, ciekawostki WristChat, WhatsApp na Apple Watch, WhatsApp, Apple Watch  WhatsApp nie jest obecnie dostępny na zegarku Apple, ale apka Adama Stopy to rekompensuje. Oto WristChat, czyli WhatsApp na Apple Watch. whatsapp na applewatch

Aplikacja oferuje także kilka opcji dostosowywania interfejsu. Na przykład aplikacja WristChat pozwala wybrać, czy na liście wiadomości mają być wyświetlane zdjęcia profilowe kontaktów, czy też nie, a także zmienić kolor dymków wiadomości. Aplikacja posiada również wbudowane dotykowe sprzężenie zwrotne i wskazówki ułatwiające użytkownikom nawigację po interfejsie.

Jak wspomniano wcześniej, za pomocą aplikacji WristChat można również wysyłać wiadomości WhatsApp z zegarka Apple Watch. Chociaż w aplikacji nie można rozpocząć nowej rozmowy, istnieje opcja wysyłania wiadomości w dowolnej z bieżących rozmów. Możesz korzystać z dowolnej metody wprowadzania dostępnej dla zegarka Apple Watch, takiej jak dyktowanie i Scribble.

Ponadto, jeśli planujesz często używać zegarka Apple Watch do wysyłania wiadomości WhatsApp, aplikacja integruje się z WristBoard, wygodną klawiaturą dla smartwatcha Apple. Dzięki WristBoard możesz nie tylko pisać na pełnej klawiaturze, ale masz także dostęp do autokorekty i sugestii. Działa z każdym modelem zegarka Apple Watch, nie tylko z Series 7.

Aplikacje WristChat i WristBoard są dostępne w App Store w cenie 13,99 zł każda. Jak Wam się to rozwiązanie podoba? Koniecznie dajcie nam znać w komenatzarch.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top