WSJ przedstawia ceny Apple Video Streaming i Apple News Magazine polecane, ciekawostki   The Wall Street Journal opublikował ciekawe szczegóły dotyczące nowych usług, które zostaną dziś wieczorem zaprezentowane przez giganta z Cupertino. AppleVideo 2

WSJ przedstawia ceny Apple Video Streaming i Apple News Magazine

The Wall Street Journal opublikował ciekawe szczegóły dotyczące nowych usług, które zostaną dziś wieczorem zaprezentowane przez giganta z Cupertino.

Tak jak mówi się w sieci od kilku tygodni, dziś wieczorem, Apple zaprezentuje światu usługi Apple Video Streaming i Apple News Magazine.

WSJ przedstawia ceny Apple Video Streaming i Apple News Magazine polecane, ciekawostki   The Wall Street Journal opublikował ciekawe szczegóły dotyczące nowych usług, które zostaną dziś wieczorem zaprezentowane przez giganta z Cupertino. AppleTV

Apple Video to nic innego jak bardzo podobny serwis do Netflixa. WSJ twierdzi, że dostęp do usługi będzie płatny. Będzie to comiesięczna opłata tak jak ma to miejsce w innych tego typu serwisach. Miesięczna opłata za dostęp do usługi ma wynosić 9,99$ miesięcznie. Niestety nie ma żadnych szczegółów na temat tego, czy usługa dostępna będzie w Polsce. Ja osobiście obstawiam, że nie. Na pewno nie od razu.

WSJ przedstawia ceny Apple Video Streaming i Apple News Magazine polecane, ciekawostki   The Wall Street Journal opublikował ciekawe szczegóły dotyczące nowych usług, które zostaną dziś wieczorem zaprezentowane przez giganta z Cupertino. news

Dziś wieczorem powinniśmy także zobaczyć drugą usługę – Apple News Magazine. Ma to być po prostu dostęp do ponad 200 różnych czasopism takich jak Bon Appétit, People czy Glamour. W zamian na dostęp oczywiście jak powyżej wymagana będzie comiesięczna opłata, która ma wynosić 9,99$. Tej usługi również nie zobaczymy w Polsce, ponieważ my na swoich iUrządzeniach nie mamy nawet dostępu do aplikacji News.

Oferty subskrypcji filmów i wiadomości z pewnością pomogą firmie w dalszym poszerzaniu portfolio usług. Więcej na ten temat dowiemy się już dziś po godzinie 18-tej.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry