OneTech25.03.2019
WSJ przedstawia ceny Apple Video Streaming i Apple News Magazine

The Wall Street Journal opublikował ciekawe szczegóły dotyczące nowych usług, które zostaną dziś wieczorem zaprezentowane przez giganta z Cupertino.

Tak jak mówi się w sieci od kilku tygodni, dziś wieczorem, Apple zaprezentuje światu usługi Apple Video Streaming i Apple News Magazine.

Apple Video to nic innego jak bardzo podobny serwis do Netflixa. WSJ twierdzi, że dostęp do usługi będzie płatny. Będzie to comiesięczna opłata tak jak ma to miejsce w innych tego typu serwisach. Miesięczna opłata za dostęp do usługi ma wynosić 9,99$ miesięcznie. Niestety nie ma żadnych szczegółów na temat tego, czy usługa dostępna będzie w Polsce. Ja osobiście obstawiam, że nie. Na pewno nie od razu.

Dziś wieczorem powinniśmy także zobaczyć drugą usługę – Apple News Magazine. Ma to być po prostu dostęp do ponad 200 różnych czasopism takich jak Bon Appétit, People czy Glamour. W zamian na dostęp oczywiście jak powyżej wymagana będzie comiesięczna opłata, która ma wynosić 9,99$. Tej usługi również nie zobaczymy w Polsce, ponieważ my na swoich iUrządzeniach nie mamy nawet dostępu do aplikacji News.

Oferty subskrypcji filmów i wiadomości z pewnością pomogą firmie w dalszym poszerzaniu portfolio usług. Więcej na ten temat dowiemy się już dziś po godzinie 18-tej.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl