Antutu

Wszystkie aplikacje AnTuTu usunięte z Google Play

Google usunęło trzy aplikacje AnTuTu ze swojego sklepu. Są to apki umożliwiające porównanie wydajność smartfonów i tabletów.

Usunięcie wynika prawdopodobnie z faktu, że Google rozpoczęło masowe czyszczenie Sklepu Play od dewelopera Cheetah Mobile, który umieścił w sklepie aplikacje AnTuTu 3DBench, AnTuTu Benchmark i AITuTu Benchmark. Wcześniej Google oskarżył tego programistę o nieprzestrzeganie zasad umieszczania aplikacji w Google Play.

Wszystkie aplikacje AnTuTu usunięte z Google Play polecane, ciekawostki Google Play, Antutu  Google usunęło trzy aplikacje AnTuTu ze swojego sklepu. Są to apki umożliwiające porównanie wydajność smartfonów i tabletów. Antutu

Według Zhao Chena, dyrektora generalnego AnTuTu, 7 marca otrzymał od Google powiadomienie, że aplikacje AnTuTu zostały usunięte z powodu opublikowania z konta programisty Cheetah Mobile. Chen zauważył również, że Cheetah Mobile zainwestował w AnTuTu w 2014 roku i od tego czasu jest jednym z akcjonariuszy spółki. AnTuTu również nigdy nie był zaangażowany w promocję oprogramowania Cheetah Mobile.

Chen uważa, że ??powodem błędnej decyzji Google jest to, że AnTuTu wykorzystało witrynę Cheetah Mobile (cmcm.com), aby połączyć się z jej polityką prywatności.

Prezes AnTuTu ma nadzieję, że Google szybko rozwiąże to nieporozumienie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top