iphone14pro 10

Wszystkie iPhone 15 otrzymają Dynamic Island

Kiedy Apple pokazało światu iPhone 14 Pro z Dynamic Island, spotkało się to z mieszanymi reakcjami. iPhone 15 ma być inny.

Jak się okazało niektórzy użytkownicy Apple’a od razu pokochali dynamiczną wyspę, inni wciąż nie mogą wymyślić dla niego nazwy i dzięki temu są w stanie np. kupić podstawowego iPhone 14 z klasycznym wycięciem. Jednak w tym roku Apple w pewnym stopniu odetnie drugą grupę użytkowników. Według źródeł Marka Gurmana z Bloomberga, które pochodzą prawdopodobnie bezpośrednio od Apple’a, plan jest jasny – a mianowicie dostać Dynamic Island do wszystkich iPhone serii 15, także tych podstawowych.

Wszystkie iPhone 15 otrzymają Dynamic Island ciekawostki iPhone 15 Ultra, iphone 15 pro, iPhone 15  Kiedy Apple pokazało światu iPhone 14 Pro z Dynamic Island, spotkało się to z mieszanymi reakcjami. iPhone 15 ma być inny. iPhone14pro 1 4

To, że Apple zamierza w przyszłości rozszerzyć o Dynamic Island iPhone’y klasy podstawowej, było praktycznie jasne od czasu, gdy Apple po raz pierwszy zaprezentowało ją w zeszłym roku. A to dlatego, że zdecydowana większość innowacji z serii Pro (o ile nie są związane z aparatem) prędzej czy później zostanie wdrożona w iPhone’ach klasy podstawowej. Ponadto, w przypadku Dynamic Island, rozszerzenie jest również potrzebne, aby funkcja była bardziej atrakcyjna dla programistów poprzez większą bazę użytkowników, a zatem bardziej wspierana. Obecnie może z nim współpracować tylko garstka aplikacji, a to dlatego, że posiadaczy iPhone’a 14 Pro jest tak mało.

Jeśli chodzi o inne informacje, które Gurman przedstawił kilka godzin temu, dotyczące iPhone’a 15 (Pro), to nie są one nowościami, a jedynie podsumowaniem tego, co już wiemy z wcześniejszych wydarzeń.

Wszystkie iPhone 15 otrzymają Dynamic Island ciekawostki iPhone 15 Ultra, iphone 15 pro, iPhone 15  Kiedy Apple pokazało światu iPhone 14 Pro z Dynamic Island, spotkało się to z mieszanymi reakcjami. iPhone 15 ma być inny. iPhone15Pro 1

Mowa tu na przykład o wprowadzeniu tytanowej ramki z haptycznymi przyciskami w stylu Home Button w iPhone 15 Pro, czy zastąpieniu Lightning przez USB-C we wszystkich modelach. Po raz enty potwierdzono również przekątne nadchodzących modeli, które będą takie same jak w zeszłym roku. Zobaczymy więc 6,1-calowego iPhone’a 15, 6,7-calowego iPhone’a 15 Plus, 6,1-calowego iPhone’a 15 Pro oraz 6,7-calowego iPhone’a 15 Pro Max lub Ultra, jeśli Apple zdecyduje się zmienić jego nazwę. Co jeszcze zaoferują iPhone’y, powiedzą jednak dopiero kolejne przecieki.

Co o tym sądzicie? Jest to dobre posunięcie? Jak Wam się w ogóle podoba dynamiczna wyspa w najnowszych modelach pro? Dajcie znać w komentarzach.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top