Wszystkie iPhone'y z Face ID mają tryb "rentgenowski", ale nie można go włączyć polecane, ciekawostki tryb rentgenowski, iPhone, Apple  Wszystkie iPhone?y z Face ID mają tryb RTG, czyli tryb rentgenowski znany z OnePlus 8 Pro, ale niestety nie można go włączyć w tradycyjny sposób. FaceID 1

Wszystkie iPhone’y z Face ID mają tryb “rentgenowski”, ale nie można go włączyć

Wszystkie iPhone?y z Face ID mają tryb RTG, czyli tryb rentgenowski znany z OnePlus 8 Pro, ale niestety nie można go włączyć w tradycyjny sposób.

Jak zobaczycie poniżej deweloperowi Guillerma Rambo udało się obejść ograniczenia systemowe na iPhone X. Aby to zrobić, wykonał on jailbreak i stworzył specjalną modyfikację do sterowania kamerą na podczerwień w TrueDepth.

Następnie przedni aparat iPhone’a X “nauczył się” zaglądać do wnętrza plastikowych urządzeń. Jako dowód Rambo opublikował zdjęcia Apple TV.

Wszystkie iPhone'y z Face ID mają tryb "rentgenowski", ale nie można go włączyć polecane, ciekawostki tryb rentgenowski, iPhone, Apple  Wszystkie iPhone?y z Face ID mają tryb RTG, czyli tryb rentgenowski znany z OnePlus 8 Pro, ale niestety nie można go włączyć w tradycyjny sposób. D0C8B812 AEA5 49DF 90FF 2F12FDE33AC8 Wszystkie iPhone'y z Face ID mają tryb "rentgenowski", ale nie można go włączyć polecane, ciekawostki tryb rentgenowski, iPhone, Apple  Wszystkie iPhone?y z Face ID mają tryb RTG, czyli tryb rentgenowski znany z OnePlus 8 Pro, ale niestety nie można go włączyć w tradycyjny sposób. C98B6E14 9E62 4CF0 8C80 166C68FC44AC

Czy funkcja pojawi się w iPhone 12? My bardzo byśmy chcieli!

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry