Wszystkie nowe funkcje FaceTime w systemie iOS 15 podcast, ciekawostki nowości w FaceTime, iOS 15, FaceTime, co nowego w FaceTime  Apple wprowadziło kilka poważnych ulepszeń do FaceTime w iOS 15. Nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę wzrost popularności usług połączeń wideo w ciągu ostatniego roku lub dwóch z powodu pandemii. Poniżej przedstawiamy wszystkie nowe funkcje, które pojawią się w FaceTime w iOS 15 na iPhone, iPad i Mac. iOS15 FaceTime 1

Wszystkie nowe funkcje FaceTime w systemie iOS 15

Apple wprowadziło kilka poważnych ulepszeń do FaceTime w iOS 15. Nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę wzrost popularności usług połączeń wideo w ciągu ostatniego roku lub dwóch z powodu pandemii. Poniżej przedstawiamy wszystkie nowe funkcje, które pojawią się w FaceTime w iOS 15 na iPhone, iPad i Mac.

Nowe ulepszenia funkcji, które Apple dodaje do FaceTime, sprawią, że będzie on pod wieloma względami konkurentem Zoom i Google Meet. Chociaż nadal nie będziesz używać FaceTime do organizowania spotkań biurowych, ulepszenia sprawią, że rozmowy FaceTime z przyjaciółmi i rodziną będą lepsze.

Wszystkie nowe funkcje FaceTime w iOS 15

01. SharePlay

Wszystkie nowe funkcje FaceTime w systemie iOS 15 podcast, ciekawostki nowości w FaceTime, iOS 15, FaceTime, co nowego w FaceTime  Apple wprowadziło kilka poważnych ulepszeń do FaceTime w iOS 15. Nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę wzrost popularności usług połączeń wideo w ciągu ostatniego roku lub dwóch z powodu pandemii. Poniżej przedstawiamy wszystkie nowe funkcje, które pojawią się w FaceTime w iOS 15 na iPhone, iPad i Mac. share

SharePlay to jeden z największych nowych dodatków FaceTime w iOS 15. Pozwoli Ci oglądać filmy, programy telewizyjne lub słuchać muzyki podczas rozmowy FaceTime ze znajomymi lub rodziną.

02. Oglądaj razem

Opierając się na SharePlay, FaceTime w iOS 15 będzie również zawierał funkcję Oglądaj razem. Jak sama nazwa wskazuje, pozwoli Ci przesyłać strumieniowo filmy i programy telewizyjne z synchronizacją sterowania odtwarzaniem dla Ciebie i Twoich znajomych lub rodziny, z którą prowadzisz rozmowę FaceTime. Jest też Słuchaj razem, czyli to samo, ale do słuchania muzyki.

03. Udostępnianie ekranu

Będziesz także mógł udostępniać ekran swojego iPhone’a lub iPada znajomym lub rodzinie podczas połączenia wideo FaceTime.

04. Dźwięk przestrzenny

Wszystkie nowe funkcje FaceTime w systemie iOS 15 podcast, ciekawostki nowości w FaceTime, iOS 15, FaceTime, co nowego w FaceTime  Apple wprowadziło kilka poważnych ulepszeń do FaceTime w iOS 15. Nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę wzrost popularności usług połączeń wideo w ciągu ostatniego roku lub dwóch z powodu pandemii. Poniżej przedstawiamy wszystkie nowe funkcje, które pojawią się w FaceTime w iOS 15 na iPhone, iPad i Mac. AirPods3 fake

Aby zapewnić bardziej naturalne wrażenia z FaceTime, Apple wprowadza do niego technologię Spatial Audio. Tak więc podczas połączenia FaceTime głosy Twoich znajomych i członków rodziny będą dochodzić z kierunku, w którym znajdują się na ekranie.

05. Poprawiona klarowność głosu

Twoje rozmowy FaceTime będą brzmiały znacznie lepiej w iOS 15 dzięki izolacji głosu. Pozwoli to odizolować Twój głos od hałasu otoczenia, dzięki czemu inni uczestnicy połączenia będą mogli usłyszeć Twój głos z krystalicznie czystą jakością.

Dostępna jest również opcja Wide Spectrum, która pozostawia hałas otoczenia bez zmian, jeśli jesteś poza domem i chcesz, aby inni uczestnicy połączenia wideo go posłuchali.

06. Widok siatki

Wszystkie nowe funkcje FaceTime w systemie iOS 15 podcast, ciekawostki nowości w FaceTime, iOS 15, FaceTime, co nowego w FaceTime  Apple wprowadziło kilka poważnych ulepszeń do FaceTime w iOS 15. Nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę wzrost popularności usług połączeń wideo w ciągu ostatniego roku lub dwóch z powodu pandemii. Poniżej przedstawiamy wszystkie nowe funkcje, które pojawią się w FaceTime w iOS 15 na iPhone, iPad i Mac. siatka

Apple wprowadza nowy widok siatki dla grupowych rozmów wideo FaceTime, ułatwiając rozmowy grupowe z wieloma osobami. Osoba mówiąca w danym momencie jest już podświetlona w widoku siatki, dzięki czemu można łatwo odróżnić, kto mówi.

07. Tryb portretowy

Wszystkie nowe funkcje FaceTime w systemie iOS 15 podcast, ciekawostki nowości w FaceTime, iOS 15, FaceTime, co nowego w FaceTime  Apple wprowadziło kilka poważnych ulepszeń do FaceTime w iOS 15. Nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę wzrost popularności usług połączeń wideo w ciągu ostatniego roku lub dwóch z powodu pandemii. Poniżej przedstawiamy wszystkie nowe funkcje, które pojawią się w FaceTime w iOS 15 na iPhone, iPad i Mac. iOS15 FaceTime

Nie chcesz pokazywać swojego zabałaganionego pokoju podczas rozmowy wideo FaceTime? Będzie to możliwe począwszy od iOS 15, ponieważ Apple dodaje nową funkcję trybu portretowego do FaceTime, która rozmyje tło i efekt głębi w kanale wideo.

Pamiętaj, że ta funkcja będzie dostępna tylko na iPhonie X i nowszych urządzeniach.

08. Łącza FaceTime

Wszystkie nowe funkcje FaceTime w systemie iOS 15 podcast, ciekawostki nowości w FaceTime, iOS 15, FaceTime, co nowego w FaceTime  Apple wprowadziło kilka poważnych ulepszeń do FaceTime w iOS 15. Nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę wzrost popularności usług połączeń wideo w ciągu ostatniego roku lub dwóch z powodu pandemii. Poniżej przedstawiamy wszystkie nowe funkcje, które pojawią się w FaceTime w iOS 15 na iPhone, iPad i Mac. iOS15 lacze

iOS 15 umożliwia planowanie połączeń FaceTime z wyprzedzeniem. Możesz generować łącza FaceTime, które możesz udostępnić znajomym lub rodzinie przed zaplanowanym połączeniem FaceTime. Następnie można dołączyć do spotkania, po prostu klikając na linku, gdy spotkanie ma się rozpocząć.

09. FaceTime na Android i PC

Apple wprowadza także FaceTime na Androida i komputery PC. W najnowszej wersji systemu będziesz mógł tworzyć i udostępniać łącza FaceTime użytkownikom systemów Android i Windows, którzy mogą następnie dołączyć do rozmowy z przeglądarki Chrome lub Edge. Bardzo fajne rozwiązanie.

Piętnastka wprowadza również wiele innych nowych funkcji o których będziemy systematycznie pisać i je Wam przestawiać. Jeśli nie możesz się doczekać publicznego wydania iOS 15 we wrześniu, możesz zainstalować wersję beta iOS 15 na swoim iPhone, aby wypróbować wszystkie nowe funkcje już dziś.

Jeśli nie wiesz jak tego dokonać kliknij w poniższy link:

Więcej o iOS 15, iPadOS 15, macOS 12 i watchOS 8

Przegląd nowości

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry