Wszystkie potwierdzone nowości iOS 14 w jednym wpisie polecane, ciekawostki nowości w iOS 14, lista zmian w iOS 14, iOS 14, co nowego w iOS 14, Apple  Konferencja Apple z nowymi systemami już za nieco ponad dwa tygodnie, więc dziś przedstawiamy Wam wszystkie potwierdzone nowości w iOS 14 o których Apple powie na konferencji 22 czerwca 2020 roku. iOS14 4

Wszystkie potwierdzone nowości iOS 14 w jednym wpisie

Konferencja Apple z nowymi systemami już za nieco ponad dwa tygodnie, więc dziś przedstawiamy Wam wszystkie potwierdzone nowości w iOS 14 o których Apple powie na konferencji 22 czerwca 2020 roku.

W tym roku w sieci pojawiło się wyjątkowo dużo informacji na temat nowego systemu iOS 14. Także dziś postanowiliśmy zebrać dla Was wszystkie dotychczasowe informacje na temat nowości w iOS 14.

Nowy system Apple będzie mocno koncentrować się na AR i fitness. Usprawni szereg aplikacji systemowych i wprowadzi nowe. Na konferencji na pewno zobaczymy, jak Apple wykorzysta AR do oferowania innowacyjnych funkcji w iOS 14.

Nowości w iOS 14

Wszystkie potwierdzone nowości iOS 14 w jednym wpisie polecane, ciekawostki nowości w iOS 14, lista zmian w iOS 14, iOS 14, co nowego w iOS 14, Apple  Konferencja Apple z nowymi systemami już za nieco ponad dwa tygodnie, więc dziś przedstawiamy Wam wszystkie potwierdzone nowości w iOS 14 o których Apple powie na konferencji 22 czerwca 2020 roku. iOS14

Wybór domyślnych aplikacji

Od dłuższego czasu użytkownicy iPhone’a pytają Apple o sposób na zmianę domyślnych aplikacji systemowych na alternatywne rozwiązania innych firm. Zgodnie z raportem Bloomberg z lutego Apple może zezwolić użytkownikom na zmianę domyślnej aplikacji do obsługi poczty i przeglądarki w iOS 14. Firma rozważa także możliwość integracji Spotify, Pandory z Siri dzięki temu Siri będzie mogła włączyć muzykę z innych serwisów, a nie tylko z Apple Music.

Stabilne i mniej błędów

iOS 13 była złą aktualizacją. Firma musiała wydać wiele poprawek w ciągu kilku tygodni od pierwszego wydania iOS 13, aby naprawić wiele błędów w systemie operacyjnym. Apple wypuściło ponad 10 nowych wersji iOS 13, aby naprawić niektóre poważne błędy i sprawić, że system operacyjny nie ma żadnych problemów ze stabilnością.

W systemie iOS 14 Apple podobno zmieniło podejście programowania. Ten ruch powinien pomóc Apple w tym, że firma nie będzie wypuszczać iOS 14 z błędnymi, tak jak to miało miejsce w iOS 13. Jednak o zmianie pisaliśmy tuż przez wybuchem epidemii koronawirusa co w efekcie zmusiło pracowników Apple do pracy w domu. Koronawirus najprawdopodobniej spowolnił rozwój iOS 14 w Apple, ale miejmy nadzieję, że tym razem firma będzie w stanie zapewnić stabilny i wolny od błędów system operacyjny.

Nowa aplikacja fitness

Wszystkie potwierdzone nowości iOS 14 w jednym wpisie polecane, ciekawostki nowości w iOS 14, lista zmian w iOS 14, iOS 14, co nowego w iOS 14, Apple  Konferencja Apple z nowymi systemami już za nieco ponad dwa tygodnie, więc dziś przedstawiamy Wam wszystkie potwierdzone nowości w iOS 14 o których Apple powie na konferencji 22 czerwca 2020 roku. ios 14 fit app

Apple zwykle koncentruje się na zdrowiu i samopoczuciu. W systemie iOS 14 zadebiutuje nowa aplikacja, która będzie oferować użytkownikom treningi z przewodnikiem.

Tapety firm trzecich bezpośrednio w Ustawieniach Wszystkie potwierdzone nowości iOS 14 w jednym wpisie polecane, ciekawostki nowości w iOS 14, lista zmian w iOS 14, iOS 14, co nowego w iOS 14, Apple  Konferencja Apple z nowymi systemami już za nieco ponad dwa tygodnie, więc dziś przedstawiamy Wam wszystkie potwierdzone nowości w iOS 14 o których Apple powie na konferencji 22 czerwca 2020 roku. iOS14 tapety

Będą również zmiany w tapetach. Gigant z Cupertino pozwoli aplikacjom tapet firm trzecich na integrację i oferowanie ich kolekcji tapet bezpośrednio w ustawieniach Tapety systemu operacyjnego. Oznacza to, że można będzie uzyskać dostęp do szerokiej gamy tapet i łatwo się przełączać między nimi bez konieczności szukania ich w różnych aplikacjach. Mówi się także o tym, że kolejna duża aktualizacja będzie pozwalać na zmianę tapety w CarPlay.

Widżety na ekranie głównym

Wszystkie potwierdzone nowości iOS 14 w jednym wpisie polecane, ciekawostki nowości w iOS 14, lista zmian w iOS 14, iOS 14, co nowego w iOS 14, Apple  Konferencja Apple z nowymi systemami już za nieco ponad dwa tygodnie, więc dziś przedstawiamy Wam wszystkie potwierdzone nowości w iOS 14 o których Apple powie na konferencji 22 czerwca 2020 roku. iOS14 2 1

W kodzie wczesnej wersji iOS 14, która wyciekła do sieci na początku roku znaleziono wzmianki o tym, że Apple pracuje nad dodaniem obsługi widżetów na ekranie głównym o wewnętrznej nazwie kodowej ?Avacado?. Podobnie jak ikony, można będzie swobodnie przenosić widżety na ekranie głównym i umieszczać je obok ikon aplikacji.

Nowy ekran z listą aplikacji

Wszystkie potwierdzone nowości iOS 14 w jednym wpisie polecane, ciekawostki nowości w iOS 14, lista zmian w iOS 14, iOS 14, co nowego w iOS 14, Apple  Konferencja Apple z nowymi systemami już za nieco ponad dwa tygodnie, więc dziś przedstawiamy Wam wszystkie potwierdzone nowości w iOS 14 o których Apple powie na konferencji 22 czerwca 2020 roku. iOS14 lista

Nowa strona będzie zawierać listę wszystkich aplikacji, dzięki czemu użytkownicy będą mogli zobaczyć wszystkie zainstalowane w smartfonie apki.

Widok listy będzie zawierał kilka różnych opcji takich jak możliwość sortowania itd. Na przykład będziesz mógł filtrować aplikacje tak, aby zobaczyć tylko te, które obecnie mają nieprzeczytane powiadomienia. Dostępna będzie również obsługa filtrowania aplikacji według ostatnio używanych, co zapewni lepszy wgląd w najczęściej używane aplikacje.

Wreszcie, nowy widok listy będzie zawierał inteligentne sugestie obsługiwane przez Siri, aby zasugerować, które aplikacje możemy w danej chwili użyć powiedzmy na podstawie pory dnia i lokalizacji. Na przykład widok listy może zalecić otwarcie aplikacji Muzyka po przybyciu na siłownię.

Korzystanie z aplikacji bez ich pobierania

Według 9to5Mac nowy interfejs API, zwany Clips, który został odnaleziony w kodzie iOS 14, pozwoli użytkownikom zeskanować kod QR powiązany z aplikacją, a następnie wejść w interakcję z zawartością tej aplikacji. Czyli w jednym zdaniu będzie można zeskanować kod, a wideo zostanie odtworzone w karcie z natywnym interfejsem użytkownika zamiast strony internetowej.

Ulepszania w aplikacji Lokalizator

Aplikacja Lokalizator pierwszy raz pojawiła się w iOS 13, a w iOS 14 gigant z Cupertino planuje ją jeszcze ulepszyć. Aplikacja będzie automatycznie powiadamiać użytkowników, gdy ktoś nie dotrze do określonej lokalizacji w zaplanowanym czasie. Odwrotna funkcja jest dostępna w istniejącej wersji aplikacji.

Pozostałe funkcje

Oprócz tego w nowym systemie znajdą się także zmiany w przeglądarce Safari, która otrzyma funkcja tłumaczenia oraz obsługę Apple Pencil. Będą zmiany w iMessage. Podobno dodana zostanie opcja edycji wysłanych wiadomości. Pojawią się także nowe pierścienie dla Apple Watch, nowa aplikacja AR, poprawiona zostanie obsługa myszki. Jest tego naprawdę sporo.

Urządzenia kompatybilne z iOS 14

Wszystkie potwierdzone nowości iOS 14 w jednym wpisie polecane, ciekawostki nowości w iOS 14, lista zmian w iOS 14, iOS 14, co nowego w iOS 14, Apple  Konferencja Apple z nowymi systemami już za nieco ponad dwa tygodnie, więc dziś przedstawiamy Wam wszystkie potwierdzone nowości w iOS 14 o których Apple powie na konferencji 22 czerwca 2020 roku. iOS14 2

Jeśli chodzi o kompatybilność, to iOS 14 podobno będzie można zainstalować na tych samych urządzeniach, które otrzymały iOS 13. Oznacza to, że instalacja będzie możliwa na smartfonach od iPhone SE i iPhone 6s po najnowsze iPhone 11 / iPhone 11 Pro / iPhone 12 / 12 Pro i oczywiście iPhone SE 2020.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry