inteligentny szal Xiaomi

Wszystko może być inteligentne. Nadchodzi inteligentny szal Xiaomi

Jak się okazuje nie tylko smartfony, samochody, domy mogą być inteligentne. Szal również! Poznajcie inteligentny szal Xiaomi.

W mroźną zimę ludzie ogrzewamy się szalikiem. Kiedy jest nam zimno zaciskamy szalik na szyi nieco mocniej, a gdy jest gorąco luzujemy. Ale koniec z tym. Inteligenty szal Xiaomi zrobi to za nas. Xiaomi opisuje inteligentny szalik jako urządzenie zaprojektowane w celu wyeliminowania potrzeby ręcznej regulacji szalika.

Wszystko może być inteligentne. Nadchodzi inteligentny szal Xiaomi polecane, ciekawostki Xiaomi, szał, inteligentny szal Xiaomi  Jak się okazuje nie tylko smartfony, samochody, domy mogą być inteligentne. Szal również! Poznajcie inteligentny szal Xiaomi. szal1

To akcesorium automatycznie dostosowuje intensywność pokrycia szyi, a także ma funkcję ogrzewania, a temperatura zmienia się wraz z temperaturą otoczenia.

Wszystko może być inteligentne. Nadchodzi inteligentny szal Xiaomi polecane, ciekawostki Xiaomi, szał, inteligentny szal Xiaomi  Jak się okazuje nie tylko smartfony, samochody, domy mogą być inteligentne. Szal również! Poznajcie inteligentny szal Xiaomi. szal2

Szalik ma czujnik temperatury i promiennik podczerwieni, a także jednostkę regulacyjną z dwoma miniaturowymi silnikami elektrycznymi i elementem elastycznym. Jak już wspomniałem, szalik automatycznie zmniejsza napięcie lub napina w zależności od temperatury otoczenia. Jest też bateria, która jest niezbędna do zapewnienia prawidłowego działania całego systemu. Twórcy szalika zapewniają, że akcesorium wizualnie niczym nie różni się od zwykłego szalika.

Patent nie zawiera informacji o tym, jak ciężki będzie szalik. Wiadomo, że akumulator i silniki znajdują się na końcach szalika i że można połączyć się z nim ze smartfona, aby kontrolować parametry, takie jak ogrzewanie i stopień napięcia.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry