Wszystko co musisz wiedzieć o koronawirusie (SARS-CoV-2) w nieco ponad 8 minut polecane, ciekawostki wszystko o koronawirusie, Wideo, SARS-Cov-2, koronawirus, co to jest koronawirus, co musisz wiedzieć o koronawirus  Dziś, 21 marca chcemy polecić Was film, który koniecznie musicie zobaczyć. W nieco ponad 8 minut dowiecie się wszystkiego na temat koronawirusa (SARS-CoV-2). koronawirus 1

Wszystko co musisz wiedzieć o koronawirusie (SARS-CoV-2) w nieco ponad 8 minut

Dziś, 21 marca chcemy polecić Was film, który koniecznie musicie zobaczyć. W nieco ponad 8 minut dowiecie się wszystkiego na temat koronawirusa (SARS-CoV-2).

Aby zachęcić Was do obejrzenia filmu zamieszczę poniżej jeden z wpisów jaki pojawił się na Twitterze właśnie przy tym wideo.

W 8 minut dowiedziałem się o koronawirusie, epidemiach i sposobie na walkę więcej, niż przez ostatnie 3 tygodnie czytania newsów.

Film jest w języku angielskim, ale dostępne są w nim polskie napisy. Jeśli nie pojawią się Wam automatycznie musicie je włączyć ręcznie. Miłego oglądania!

Kilka dni temu zamieszczaliśmy na stronie inne wpisy na temat SARS-CoV-2.

Koronawirus w Polsce. Mapa zarażeń aktualizowana co 15 minut

Wszystko co musisz wiedzieć o koronawirusie (SARS-CoV-2) w nieco ponad 8 minut polecane, ciekawostki wszystko o koronawirusie, Wideo, SARS-Cov-2, koronawirus, co to jest koronawirus, co musisz wiedzieć o koronawirus  Dziś, 21 marca chcemy polecić Was film, który koniecznie musicie zobaczyć. W nieco ponad 8 minut dowiecie się wszystkiego na temat koronawirusa (SARS-CoV-2). korona 1

Mapa jest aktualizowana co 15 min i zawiera szereg naprawdę bardzo przydatnych informacji na temat zarażeń w Polsce. Mapa jest dostępna w tym miejscu i bez problemu działa zarówno na iPhone jak i iPad.

Jak długo koronawirus utrzymuje się na iPhone, iPad

Wszystko co musisz wiedzieć o koronawirusie (SARS-CoV-2) w nieco ponad 8 minut polecane, ciekawostki wszystko o koronawirusie, Wideo, SARS-Cov-2, koronawirus, co to jest koronawirus, co musisz wiedzieć o koronawirus  Dziś, 21 marca chcemy polecić Was film, który koniecznie musicie zobaczyć. W nieco ponad 8 minut dowiecie się wszystkiego na temat koronawirusa (SARS-CoV-2). koronawirus 2

Wpis z informacją o tym jak długo wirus utrzymuje się na urządzeniach takich jak iPhone, iPad, Apple Watch znajdziecie w tym miejscu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry