airdpospro2

Wszystko o układzie H2 w AirPods Pro 2

Wraz z iPhone 14 i 14 Pro, Apple zaprezentowało także AirPods Pro 2. Dziś powiemy Wam wszystko o jednej z nowości w słuchawkach, czyli układzie H2.

Układ H2 jest następcą układu H1 i zapewnia nowe funkcje, takie jak ulepszona redukcja szumów, nowy tryb przejrzystości i lepszy dźwięk.

Wszystko o układzie H2 w AirPods Pro 2 ciekawostki uklad h2 w AirPods Pro 2, uklad H2, czip h2 w airpods pro, AirPods Pro 2  Wraz z iPhone 14 i 14 Pro, Apple zaprezentowało także AirPods Pro 2. Dziś powiemy Wam wszystko o jednej z nowości w słuchawkach, czyli układzie H2. AirPods2 2

Oto wszystkie nowe funkcje:

  • Aktywna redukcja szumów – Układ H2 w słuchawkach AirPods Pro 2 eliminuje dwa razy więcej szumów niż w poprzednich AirPods Pro.
  • Adaptacyjny tryb przejrzystości – chip H2 umożliwia przetwarzanie w urządzeniu, które redukuje głośne dźwięki otoczenia, takie jak syrena, praca na ulicy lub głośne głośniki podczas koncertu, ale bez całkowitego wyciszenia hałasu.
  • Lepsza akustyka – Apple twierdzi, że układ H2 zapewnia “wyjątkowe wrażenia akustyczne” w połączeniu z nowym przetwornikiem audio o niskich zniekształceniach i niestandardowym wzmacniaczem. Słuchawki AirPods Pro oferują bogatsze basy i czystszy dźwięk w szerszym zakresie częstotliwości.
  • Custom Spatial Audio – Apple przedstawiło niestandardowy dźwięk przestrzenny jako punkt sprzedaży AirPods Pro 2 wraz z wprowadzeniem tej funkcji w iOS 16.

Inne cechy AirPods Pro 2 to dotykowe przyciski do regulacji głośności bezpośrednio na samych AirPods, ulepszony czujnik wyczuwania skóry, który dokładniej włącza i wyłącza odtwarzanie, a także ulepszona bateria, która wytrzymuje łącznie 6 godzin, co stanowi wzrost o 1,5 godziny w stosunku do poprzedniego modelu.

Etui AirPods Pro posiada również odporność na pot i wodę IPX4, pętlę na smycz, personalizację Memoji, ulepszenia Find my platform oraz wbudowany głośnik, który pozwoli zlokalizować etui w przypadku jego zgubienia.

AirPods 2. generacji kosztują w Polsce 1449 zł. Słuchawki będzie można zamawiać w przedsprzedaży już dziś od godziny 14. W sklepach gadżet będzie dostępny od 23 września 2022 roku. Więcej na temat produktu możecie przeczytać na oficjalnej stronie Apple – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ram

Ile pamięci RAM ma Twój iPad?

Zastanawiasz się, ile pamięci ma Twój iPad? Apple nie udostępnia tych informacji publicznie, ale szczegóły dotyczące pamięci pojawiają się w sieci zaraz po premierze produktu.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry