airdpospro2

Wszystko o układzie H2 w AirPods Pro 2

Wraz z iPhone 14 i 14 Pro, Apple zaprezentowało także AirPods Pro 2. Dziś powiemy Wam wszystko o jednej z nowości w słuchawkach, czyli układzie H2.

Układ H2 jest następcą układu H1 i zapewnia nowe funkcje, takie jak ulepszona redukcja szumów, nowy tryb przejrzystości i lepszy dźwięk.

Wszystko o układzie H2 w AirPods Pro 2 ciekawostki uklad h2 w AirPods Pro 2, uklad H2, czip h2 w airpods pro, AirPods Pro 2  Wraz z iPhone 14 i 14 Pro, Apple zaprezentowało także AirPods Pro 2. Dziś powiemy Wam wszystko o jednej z nowości w słuchawkach, czyli układzie H2. AirPods2 2

Oto wszystkie nowe funkcje:

  • Aktywna redukcja szumów – Układ H2 w słuchawkach AirPods Pro 2 eliminuje dwa razy więcej szumów niż w poprzednich AirPods Pro.
  • Adaptacyjny tryb przejrzystości – chip H2 umożliwia przetwarzanie w urządzeniu, które redukuje głośne dźwięki otoczenia, takie jak syrena, praca na ulicy lub głośne głośniki podczas koncertu, ale bez całkowitego wyciszenia hałasu.
  • Lepsza akustyka – Apple twierdzi, że układ H2 zapewnia “wyjątkowe wrażenia akustyczne” w połączeniu z nowym przetwornikiem audio o niskich zniekształceniach i niestandardowym wzmacniaczem. Słuchawki AirPods Pro oferują bogatsze basy i czystszy dźwięk w szerszym zakresie częstotliwości.
  • Custom Spatial Audio – Apple przedstawiło niestandardowy dźwięk przestrzenny jako punkt sprzedaży AirPods Pro 2 wraz z wprowadzeniem tej funkcji w iOS 16.

Inne cechy AirPods Pro 2 to dotykowe przyciski do regulacji głośności bezpośrednio na samych AirPods, ulepszony czujnik wyczuwania skóry, który dokładniej włącza i wyłącza odtwarzanie, a także ulepszona bateria, która wytrzymuje łącznie 6 godzin, co stanowi wzrost o 1,5 godziny w stosunku do poprzedniego modelu.

Etui AirPods Pro posiada również odporność na pot i wodę IPX4, pętlę na smycz, personalizację Memoji, ulepszenia Find my platform oraz wbudowany głośnik, który pozwoli zlokalizować etui w przypadku jego zgubienia.

AirPods 2. generacji kosztują w Polsce 1449 zł. Słuchawki będzie można zamawiać w przedsprzedaży już dziś od godziny 14. W sklepach gadżet będzie dostępny od 23 września 2022 roku. Więcej na temat produktu możecie przeczytać na oficjalnej stronie Apple – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top