Battery Life

Wtyczka Battery Life kompatybilna z iOS 12.4

Battery Life to jedna z pierwszych aplikacji/wtyczek, które zawsze instaluje na swoim urządzeniu zaraz po wykonaniu Jailbreak.

Jednak początkowo wtyczka może nie być kompatybilna z nowszą wersją iOS. Nie zmienia to jednak faktu, że zdecydowałem się ją zainstalować na swoim iPadzie Air za pomocą aplikacji Zebra. Okazało się, że konfiguracja wtyczki wewnątrz Ustawień działa, a aplikacja też, choć uruchamia się za drugim razem.

Wtyczka Battery Life kompatybilna z iOS 12.4 cydia-i-jailbreak wtyczka, kompatybilność z iOS 12.4, iPhone, Battery Life, Aplikacja  Battery Life to jedna z pierwszych aplikacji/wtyczek, które zawsze instaluje na swoim urządzeniu zaraz po wykonaniu Jailbreak. Battery Life.PNG 576x350

To właśnie lekki problem z brakiem pełnej kompatybilności z iOS 12.4, ale miejmy nadzieję, że autorzy pokuszą się o wydanie aktualizacji i problem zniknie.

Wspomniana aplikacja pozwala na podejrzenie stanu naładować baterii, oryginalnej pojemności, cykli ładowania, napięcia, temperatury i wielu innych parametrów baterii w waszym urządzeniu.

Zauważyłem tylko, że nie działa poprawne wyświetlanie % baterii, ale to pewnie wina iOS 12.4 i nie pełnej kompatybilności. Może w niedalekiej przyszłości sytuacja się poprawi.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top