WWDC 2020 na żywo

WWDC 2020 na żywo. Link do transmisji na YouTube już aktywny

W zeszłym tygodniu Apple oficjalnie potwierdziło, że inauguracja otwarcia Worldwide Developers Conference odbędzie się 22 czerwca 2020 roku o godz. 19.00.

W tym roku WWDC będzie w formie wirtualnej. Zarówno keynote otwierające jak i inne wydarzenia dostępne będą jedynie online.

WWDC 2020 na żywo. Link do transmisji na YouTube już aktywny polecane, ciekawostki wwdc 2020 nażywo, Wideo, prezentacja iOS 14 na żywo, gdzie oglądać WWDC 2020, gdzie oglądać prezentację iOS 14  W zeszłym tygodniu Apple oficjalnie potwierdziło, że inauguracja otwarcia Worldwide Developers Conference odbędzie się 22 czerwca 2020 roku o godz. 19.00. WWDC2020 live

W związku z tym, że do prezentacji iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 i innych systemów został już niecały tydzień, firma postanowiła aktywować specjalny link na YouTube pod którym można będzie obejrzeć poniedziałkową prezentację.

Aktywacja linku w serwisie YouTube daje wszystkim użytkownikom możliwość ustawienia specjalnego przypomnienia, które otrzymamy w momencie rozpoczęcia się przekazu.

Link do transmisji znajdziecie poniżej.

Więcej na temat najnowszego systemu firmy Apple znajdziecie klikając w poniższy link:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top