ps7

Wyciekła data premiery Sony PlayStation 6

Data premiery SonyPlayStation 6 wyciekła do sieci? Informacja o nowej konsoli została opublikowana przez zagraniczny zasób Hypebeast.

Według źródła, dane pochodzą z dokumentów brytyjskiego Urzędu ds. Rynku Konkurencji w ramach dochodzenia antymonopolowego w sprawie fuzji Microsoftu i Activision.

Wyciekła data premiery Sony PlayStation 6 ciekawostki Sony PlayStation 6, PS 6, data premiery Sony PlayStation 6  Data premiery SonyPlayStation 6 wyciekła do sieci? Informacja o nowej konsoli została opublikowana przez zagraniczny zasób Hypebeast. PS5

Brzmi on następująco:

“Microsoft zaoferował, że nadal będzie udostępniał gry Activision na PlayStation tylko do 2027 roku… Do czasu, gdy SIE wprowadzi na rynek kolejną generację swojej konsoli PlayStation (co prawdopodobnie nastąpi w okolicach [usunięto]), straci dostęp do Call of Duty i innych gier.”

Źródło konkluduje, że Sony wyda PlayStation 6 pod koniec 2027 lub w 2028 roku. Jeśli te informacje są prawdziwe, to okazuje się, że PlayStation 5 zachowa aktualność przez około 7 lat.

Wcześniej informowaliśmy o tym, że Sony planuje wydać PlayStation 5 Slim.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top