glosnik apple

Wyciekła pełna specyfikacja nowego głośnika Apple!

Od tygodni pojawiają się informacje o nowym głośniku od Apple. Nie będzie to nowy HomePod, ale Pill, który będzie sprzedawany pod marką Beats.

Apple przejęło firmę Beats w 2014 roku i od tego czasu integruje swoją technologię w produktach tej marki, co przyczynia się do ich dużej popularności. Nowy model głośnika, którego pełna specyfikacja właśnie wyciekła, może jeszcze bardziej zwiększyć zainteresowanie produktami Beats.

Nowy głośnik Beats Pill będzie kontynuacją wcześniejszego modelu, który był dostępny w latach 2015-2020. Został on jednak znacznie ulepszony, aby zapewnić lepsze parametry dźwiękowe. Apple obiecuje wyraźniejszy dźwięk, mocniejszy bas i lepszą tonację.

Dzięki przeprojektowaniu wnętrza urządzenia, można oczekiwać mniejszych zniekształceń basu oraz bardziej stabilnego odtwarzania wysokich tonów, które będą charakteryzować się większą ostrością. Średnie tony mają być bardziej bogate i przyjemne dla ucha, co sprawi, że ogólne brzmienie będzie bardzo satysfakcjonujące.

Wyciekła pełna specyfikacja nowego głośnika Apple! ciekawostki kiedy Beats Pill, bezprzewodowy głośnik Beats Pill, Beats Pill  Od tygodni pojawiają się informacje o nowym głośniku od Apple. Nie będzie to nowy HomePod, ale Pill, który będzie sprzedawany pod marką Beats. phill 1

Jednym z kluczowych elementów nowego modelu jest zwiększona żywotność baterii. Poprzednia wersja oferowała około 12 godzin pracy na jednym ładowaniu, natomiast nowa wersja ma zapewnić aż 24 godziny odtwarzania muzyki. Nowy głośnik będzie również odporny na pył i wodę zgodnie ze standardem IP67, co czyni go bardziej trwałym i lepiej przystosowanym do różnych warunków użytkowania. Urządzenie będzie kompatybilne zarówno z systemem iOS, jak i Android, co umożliwi szerokie zastosowanie.

Nowością jest także kompatybilność z usługami lokalizacyjnymi Apple Find My oraz Google Find My Device, co ułatwi odnalezienie zgubionego głośnika. Nowy model będzie ładowany przez złącze USB-C, które znajdzie się w zestawie z urządzeniem. To krok naprzód w porównaniu z poprzednią wersją, która wykorzystywała starsze złącze do ładowania. Wersja Bluetooth również została zaktualizowana do 5.3, co zapewni lepszą jakość połączenia i większy zasięg.

Wyciekła pełna specyfikacja nowego głośnika Apple! ciekawostki kiedy Beats Pill, bezprzewodowy głośnik Beats Pill, Beats Pill  Od tygodni pojawiają się informacje o nowym głośniku od Apple. Nie będzie to nowy HomePod, ale Pill, który będzie sprzedawany pod marką Beats. phill 2

Pod względem wymiarów, nowy Beats Pill jest bardzo zbliżony do poprzedniej wersji, choć z pewnymi różnicami. Jego waga wynosić będzie 680 gramów, co stanowi niewielkie zmniejszenie w porównaniu do wcześniejszej wersji ważącej 748,5 grama. Wymiary nowego modelu to 21,8 x 7,1 x 7,1 cm, podczas gdy poprzednik miał wymiary 20,3 x 6,7 x 5,7 cm. Na obudowie głośnika nadal będą dostępne fizyczne przyciski sterujące, umożliwiające kontrolę muzyki, połączeń i innych funkcji, ale dodano również możliwość aktywacji asystenta głosowego za pomocą komend głosowych.

Ciekawą funkcją jest również możliwość uzyskania dźwięku stereo przy sparowaniu dwóch głośników. Dzięki temu użytkownicy będą mogli cieszyć się lepszą jakością dźwięku i większą przestrzenią akustyczną.

Niestety, nie jest jeszcze jasne, kiedy dokładnie nowy głośnik zostanie oficjalnie zaprezentowany i jaka będzie jego cena. Wiadomo jednak, że urządzenie będzie dostępne w kilku wariantach kolorystycznych: czarnym, złotym i czerwonym. Nowy model Beats Pill zapowiada się jako interesująca propozycja dla miłośników dobrego dźwięku i nowoczesnych technologii, łącząc zalety poprzednich wersji z nowymi, ulepszonymi funkcjami.

Gdy tylko nowość zostanie wydana od razu dam Wam znać!

Źródło:

Średnia ocena 4.8 / 5. Gł: 177

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top