miband7

Wyciekły pierwsze zdjęcia opaski Xiaomi Mi Band 8

Xiaomi Mi Band 8 to kolejna już generacja na pewno bardzo dobrze Wam znanej opaski. Do sieci wyciekły zdjęcia przedstawiające nowość.

Dzięki certyfikacji NRRA Korea w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Xiaomi Smart Band 8, która jest już w produkcji seryjnej. Nowy model Mi Band 8 powinien być wyposażony w Bluetooth 5.1 i polimerowy akumulator litowo-jonowy DC 3,87 V. Interesującym nowym elementem jest zdejmowany, dwuczęściowy pasek, który pozwala na łatwe dostosowanie bransoletki do swojego stylu.

Xiaomi Mi Band 8 na pierwszych zdjęciach

Wyciekły pierwsze zdjęcia opaski Xiaomi Mi Band 8 ciekawostki xiaomi mi smart band 8, xiaomi mi band 8 дата выхода, xiaomi mi band 8 release date, xiaomi mi band 8 pro, xiaomi mi band 8 ne zaman çıkacak, xiaomi mi band 8 kiedy, xiaomi mi band 8 cuando sale, xiaomi mi band 8 cena, Xiaomi Mi Band 8  Xiaomi Mi Band 8 to kolejna już generacja na pewno bardzo dobrze Wam znanej opaski. Do sieci wyciekły zdjęcia przedstawiające nowość. miband8 3
źródło: thegoandroid com

Na zdjęciach można zauważyć, że Xiaomi Smart Band 8 ma gumowane powierzchnie z sensorami, których położenie uległo zmianie w porównaniu z poprzednikiem, Xiaomi Smart Band 7. Jest to ważne ulepszenie, ponieważ poprawia dokładność pomiarów, na przykład tętna i aktywności fizycznej.

Wyciekły pierwsze zdjęcia opaski Xiaomi Mi Band 8 ciekawostki xiaomi mi smart band 8, xiaomi mi band 8 дата выхода, xiaomi mi band 8 release date, xiaomi mi band 8 pro, xiaomi mi band 8 ne zaman çıkacak, xiaomi mi band 8 kiedy, xiaomi mi band 8 cuando sale, xiaomi mi band 8 cena, Xiaomi Mi Band 8  Xiaomi Mi Band 8 to kolejna już generacja na pewno bardzo dobrze Wam znanej opaski. Do sieci wyciekły zdjęcia przedstawiające nowość. miband8 4
źródło: thegoandroid com

Mimo że nie ma jeszcze oficjalnych informacji na temat dokładnych wymiarów nowej bransoletki, wizualnie wygląda na to, że będą podobne do Xiaomi Smart Band 7. Jednakże, nowy model będzie wyposażony w dwuczęściowy pasek, który wpłynie na komfort użytkowania i elastyczność w zakresie stylu.

Zgodnie z przeciekami, Xiaomi Smart Band 8 może pojawić się na rynku już w kwietniu lub maju tego roku. Jest to dobra wiadomość dla miłośników urządzeń Xiaomi, którzy z niecierpliwością oczekują na nowe produkty z tej marki.

Podsumowując, Xiaomi Mi Band 8 wydaje się być obiecującym nowym modelem wśród bransoletek fitness. Czekamy na oficjalne informacje od producenta, aby poznać szczegóły dotyczące funkcjonalności, w tym dokładnych wymiarów, i innych nowych funkcji, które będą dostępne w nowym modelu.

Co o tym sądzicie? Czy ktoś z Was planuje zakup opaski? Oczywiście, gdy tylko nowość zostanie oficjalnie zaprezentowana od razu Was o tym poinformujemy. Także bądźcie czujni! Jak Wam się wydaje? Jaka będzie polska cena Xiaomi Mi Band 8? Napiszecie swoje propozycje poniżej.

Czytaj także:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top