Wyciekły schematy iPhone 14 Pro ciekawostki schemat iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro  W chińskim serwisie społecznościowym Weibo pojawił się schematyczny obraz ekranu iPhone’a 14 Pro, który pokazuje dwa wycięcia na aparat i skaner Face ID u góry wyświetlacza. iPhone14 2 1300x700

Wyciekły schematy iPhone 14 Pro

W chińskim serwisie społecznościowym Weibo pojawił się schematyczny obraz ekranu iPhone 14 Pro, który pokazuje dwa wycięcia na aparat i skaner Face ID u góry wyświetlacza.

Sądząc po obrazie, Apple rzeczywiście zrezygnuje z notcha w iPhone’ach 14 Pro i iPhone’ach 14 Pro Max na rzecz perforacji na aparat do selfie i czujniki Face ID. Co ciekawe, jedno wycięcie będzie okrągłe, a drugie wydłużone w kształcie „fasolki”.

Wyciekły schematy iPhone 14 Pro ciekawostki schemat iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro  W chińskim serwisie społecznościowym Weibo pojawił się schematyczny obraz ekranu iPhone’a 14 Pro, który pokazuje dwa wycięcia na aparat i skaner Face ID u góry wyświetlacza. iPhone14pro schemat

Informator Jon Prosser twierdził, że zdjęcie z Weibo to prawdziwy projekt inżynieryjny dla przyszłych iPhone’ów w 2022 roku. Jednak wycięcia w rzeczywistości będą znacznie większe, niż wyobrażali sobie twórcy koncepcji.

Warto zauważyć, że zwykły iPhone 14 i iPhone 14 Max zachowają zwykłą grzywkę, ale w 2023 roku Apple całkowicie zrezygnuje z notcha na rzecz perforacji w ekranach wszystkich smartfonów.

Apple ma wprowadzić serię iPhone 14 we wrześniu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top