Wyciekły zdjęcia etui dla iPhone`a 7? polecane, ciekawostki kiedy premiera iPhone 7, kiedy iPhone 7, iPhone 7, iPhone, etui dla iPhone 7, Apple  Zaczęło się. Dziś pojawiły się pierwsze zdjęcia rzekomego etui dla iPhone'a 7. Jeżeli to prawda, to na pierwszy rzut oka można dostrzec podobieństwa do modeli 6s i 6s Plus z zaokrąglonymi rogami i płaskim tyłem. iPhone7 1

Wyciekły zdjęcia etui dla iPhone`a 7?

Zaczęło się. Dziś pojawiły się pierwsze zdjęcia rzekomego etui dla iPhone’a 7. Jeżeli to prawda, to na pierwszy rzut oka można dostrzec podobieństwa do modeli 6s i 6s Plus z zaokrąglonymi rogami i płaskim tyłem.

Najważniejszą zmianą jest jednak brak miejsca na standardowe gniazdo słuchawkowe (3,5 mm), co pozwala myśleć, że Apple jednak celuje w słuchawki ze złączem Lightning i bezprzewodowe.

Na dole widać wycięcia na port Lightning i prawdopodobnie dwa głośniki, choć nie zdziwię się, jeżeli w Cupertino pomyślą o symetrii i dostaniemy tylko jeden głośnik multimedialny, a obok będzie umieszczony mikrofon. Oprócz braku gniazda słuchawkowego trudno zauważyć resztę zmian, które mogą zajść w ostatecznym wyglądzie słuchawki Amerykanów.

Wyciekły zdjęcia etui dla iPhone`a 7? polecane, ciekawostki kiedy premiera iPhone 7, kiedy iPhone 7, iPhone 7, iPhone, etui dla iPhone 7, Apple  Zaczęło się. Dziś pojawiły się pierwsze zdjęcia rzekomego etui dla iPhone'a 7. Jeżeli to prawda, to na pierwszy rzut oka można dostrzec podobieństwa do modeli 6s i 6s Plus z zaokrąglonymi rogami i płaskim tyłem. screen shot 2016 03 09 at 10 46 03

Dobrze wiecie, że producent co dwa lata zmienia wzornictwo iPhone’a, choć to etui wskazuje na niemal tak sam sprzęt pod względem estetycznym, a jedyną różnicą względem obecnie sprzedawanych modeli jest brak jacka 3,5 mm.

Wyciekły zdjęcia etui dla iPhone`a 7? polecane, ciekawostki kiedy premiera iPhone 7, kiedy iPhone 7, iPhone 7, iPhone, etui dla iPhone 7, Apple  Zaczęło się. Dziś pojawiły się pierwsze zdjęcia rzekomego etui dla iPhone'a 7. Jeżeli to prawda, to na pierwszy rzut oka można dostrzec podobieństwa do modeli 6s i 6s Plus z zaokrąglonymi rogami i płaskim tyłem. screen shot 2016 03 09 at 10 46 12

Nie wiemy jaką grubością może pochwalić się nowy model, ponieważ nie ma informacji na temat jego wymiarów.

Wcześniejsze doniesienia mówiły o niemal podobnej obudowie, ale jej profil ma być cieńszy od obecnie stosowanego. Podobno anteny GSM,LTE, WiFi itp. zostały całkowicie usunięte z obudowy iPhone’a 7, choć trudno to wyrokować po wyglądzie akcesorium.

Wyciekły zdjęcia etui dla iPhone`a 7? polecane, ciekawostki kiedy premiera iPhone 7, kiedy iPhone 7, iPhone 7, iPhone, etui dla iPhone 7, Apple  Zaczęło się. Dziś pojawiły się pierwsze zdjęcia rzekomego etui dla iPhone'a 7. Jeżeli to prawda, to na pierwszy rzut oka można dostrzec podobieństwa do modeli 6s i 6s Plus z zaokrąglonymi rogami i płaskim tyłem. screen shot 2016 03 09 at 10 46 06

Miejsce na aparat główny może być większe, biorąc pod uwagę plotki mówiące o wyposażeniu jednego z wariantów siódemki w aparat z dwoma obiektywami. Wycięcie musi mieć miejsce nie tylko na aparat, ale również na dwutonową diodę doświetlającą. Warto wspomnieć, że to etui dla modelu z wyświetlaczem o przekątnej 4,7 – cala, a dwuobiektywowy aparat ma być znakiem rozpoznawczym jednego z 5,5 – calowych wariantów iPhone’a 7 Plus, który może się nazywać Pro. Poza tym były również plotki o całkowitym schowaniu obiektywu aparatu w obudowie, więc nie powinien wystawać poza bryłę urządzenia mobilnego.

Na ten moment trudno powiedzieć o dokładności i prawdziwości tych informacji, więc nie bierzcie jej na poważnie. Pozostało jeszcze sporo czasu do rynkowego debiutu kolejnego modelu słuchawki z Cupertino, a ostateczny wygląd może się różnić od tego z przecieków. Warto również wspomnieć, że przecieki związane z etui dla danego smartfona, zazwyczaj okazywały się prawdziwe. Tak czy owak, czas pokaże, co na ten rok przygotowało Apple.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry