ventura

Wydano macOS Ventura 13.2.1

Dziś wraz z iOS 16.3.1 i iPadOS 16.3.1, firma Apple udostępniło nową aktualizację systemu macOS Ventura oznaczoną numerem wersji 13.2.1. Co nowego?

macOS Ventura 13.2.1 przynosi ważne poprawki błędów, ale nie ma szczegółów na temat tego, co dokładnie naprawia dzisiejsza aktualizacja. Aktualizacja pojawia się trzy tygodnie po wydaniu macOS 13.2, który wprowadził wsparcie dla tokenów bezpieczeństwa Apple ID.

Wydano macOS Ventura 13.2.1 ciekawostki macOS Ventura 13.2.1  Dziś wraz z iOS 16.3.1 i iPadOS 16.3.1, firma Apple udostępniło nową aktualizację systemu macOS Ventura oznaczoną numerem wersji 13.2.1. Co nowego?
 macos ventura

Aktualizacja jest dostępna w Ustawieniach systemowych – Ogólne – Aktualizacja oprogramowania. Na koniec warto dodać, że dziś wydane zostały także systemy watchOS 9.3.1 oraz tvOS 16.3.2.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top