Wydano pierwszą dużą aktualizację systemu Windows 11 ciekawostki Windows 11, update Windows 11, aktualizacja Windows 11  Microsoft w końcu wydał pierwszą poważną aktualizację systemu Windows 11 z obsługą Androidowych aplikacji. Zobacz jak działa nowość. Windows11

Wydano pierwszą dużą aktualizację systemu Windows 11

Microsoft w końcu wydał pierwszą poważną aktualizację systemu Windows 11 z obsługą Androidowych aplikacji. Zobacz jak działa nowość.

Zgodnie z obietnicą w styczniu, największy na świecie producent oprogramowania wydał pierwszą dużą aktualizację systemu z przedpremierową wersją sklepu Amazon Appstore. Na razie innowacja jest dostępna tylko dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych. W pre-kompilacji sklepu znajduje się około 1000 aplikacji i gier.

Aktualizacja wprowadza również inne ulepszenia systemu operacyjnego. Pasek zadań systemu Windows 11 umożliwia teraz szybkie wyciszanie połączeń w aplikacji Teams lub udostępnianie tego, co dzieje się w dowolnym oknie. Data i godzina są teraz wyświetlane również na drugim podłączonym monitorze, a widżet pogody na pasku zadań pokazuje informacje w czasie rzeczywistym. Microsoft zaktualizował także Media Player, koncentrując się na w pełni funkcjonalnej bibliotece muzycznej, a Notatnik otrzymał zaktualizowany interfejs i ciemny motyw.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top