awseries7 1

Wygląd Apple Watch Series 8 się nie zmieni

Apple Watch Series 7 rozczarował niektórych fanów marki. Wszyscy czekali na zegarek z płaskimi ramkami, ale tak się nie stało. Dziś natomiast w sieci pojawiła się informacja mówiąca o tym, że wygląd Apple Watch Series 8 także się nie zmieni.

Zespół Apple Watch rozpoczął już prace nad nowym modelem zegarka, który ma się pojawić jesienią 2022 roku. Informator o pseudonimie LeaksApplePro otrzymał już rysunki CAD i kilka wczesnych renderów przyszłego Apple Watch Series 8. Według niego Apple zatwierdziło już projekt gadżetu, aby nie napotkać na problemy w produkcji, jak miało to miejsce w przypadku Seria 7 we wrześniu br.

Wygląd Apple Watch Series 8 się nie zmieni ciekawostki wyglad Apple Watch Series 8, specyfikacja Apple Watch Series 8, series 8, Apple Watch Series 8  Apple Watch Series 7 rozczarował niektórych fanów marki. Wszyscy czekali na zegarek z płaskimi ramkami, ale tak się nie stało. Dziś natomiast w sieci pojawiła się informacja mówiąca o tym, że wygląd Apple Watch Series 8 także się nie zmieni. apple watch series 8

Sądząc po renderach, następna generacja zegarków Apple będzie miała dwie oddzielne maskownice głośników zamiast jednego. To jedyna wizualna różnica w stosunku do Apple Watch Series 7. Reszta innowacji zostanie zaimplementowana na poziomie oprogramowania.

Według plotek, Apple planuje wyposażyć przyszłe urządzenia do noszenia w czujnik poziomu cukru we krwi (glukometr) i termometr do pomiaru temperatury ciała osoby noszącej zegarek. Oczekuje się, że nowa seria iZegarków zostanie ogłoszona we wrześniu 2022 r. wraz z iPhone 14.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top