iphone14

Wygląd iPhone 14 | 14 Pro pokazany w nowym filmie

Po WWDC22, kolejnym wydarzeniem Apple będzie prawdopodobnie zapowiedź iPhone 14 we wrześniu. Dziś mamy dla Was nowy film pokazujący wygląd nadchodzącego iPhone’a.

W tym roku do oferty firmy trafią następujące modele: iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max. Nowy film od iUpdate daje nam kolejne spojrzenie na wzornictwo iPhone’a 14, w tym na nowe wycięcie “otwór + fasolka”.

Na filmie pokazano kilka nowych atrap iPhone’a 14. Jak widzicie są one chyba najbardziej realistyczne i dokładne spośród tych, które dotychczas widziano. Na filmie widać, że podstawowe modele – iPhone 14 i iPhone 14 Max – są praktycznie identyczne jak zeszłoroczny iPhone 13. Z przodu znajduje się to samo wycięcie, co w zeszłym roku, oraz te same aluminiowe krawędzie.

Z drugiej strony iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max są bardziej interesujące. Jak sugerowały wcześniejsze plotki, Apple zrezygnuje w tym roku z wcięcia na rzecz nowej konstrukcji otwór + fasolka.

Wygląd iPhone 14 | 14 Pro pokazany w nowym filmie ciekawostki wyglad iphone 14, jak wyglada iphone 14, iPhone 14 Pro, iphone 14 na wideo, iPhone 14  Po WWDC22, kolejnym wydarzeniem Apple będzie prawdopodobnie zapowiedź iPhone 14 we wrześniu. Dziś mamy dla Was nowy film pokazujący wygląd nadchodzącego iPhone'a. iP14Pro
iPhone 14 Pro

Ta zmiana konstrukcyjna jest trudna do zauważenia na manekinach, ponieważ nie posiadają one panelu ekranowego. W zeszłym roku firma Apple przesunęła słuchawkę na górną krawędź i wygląda na to, że w nowym modelu pozycja ta również pozostanie niezmieniona. Dzięki temu uzyskano interesujący wygląd, zwłaszcza po usunięciu wcięcia.

Innym ciekawym aspektem widocznym na filmie jest większa “wyspa” na aparat w modelach Pro. Będzie on jeszcze większy, aby pomieścić nową matrycę o rozdzielczości 48 MP.

Wygląd iPhone 14 | 14 Pro pokazany w nowym filmie ciekawostki wyglad iphone 14, jak wyglada iphone 14, iPhone 14 Pro, iphone 14 na wideo, iPhone 14  Po WWDC22, kolejnym wydarzeniem Apple będzie prawdopodobnie zapowiedź iPhone 14 we wrześniu. Dziś mamy dla Was nowy film pokazujący wygląd nadchodzącego iPhone'a. iP14pro 1

Poniżej znajduje się pełny film prezentujący atrapy iPhone’a 14.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top