iphone16pro onetechpl

Wygląda na to, że iPhone 16 Pro otrzyma nietypowe Face ID

Nowy raport twierdzi, że iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max, które pojawia się na rynku w 2024 roku otrzymają nietypowe Face ID. O co chodzi?

Nowy raport twierdzi, że iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max, które pojawią się w 2024 roku będą miały pełnoekranowy wyświetlacz bez wycięć lub Dynamic Island dzięki nowej technologii. Raport wyjaśnia, że Apple przeniesie wymagane elementy Face ID bezpośrednio pod wyświetlacz.

Konkretnie, otwór w wyświetlaczu dla przedniej kamery pozostanie w iPhone 16 Pro, ale ogólny obszar wyświetlacza i poczucie immersji zostaną poprawione. Nowa technologia nie pojawi się w modelach iPhone 15 Pro, ponieważ nie jest jeszcze gotowa.

Z raportu wynika również, że gdy Apple zaimplementuje Face ID pod wyświetlaczem, wykorzysta kamerę pod panelem (UPC), eliminując wszystkie wycięcia w wyświetlaczu, które obecnie znajdują się w iPhone’ach. Jest to zgodne z mapą opublikowaną przez analityka wyświetlaczy Rossa Younga w maju 2022 roku:

Wygląda na to, że iPhone 16 Pro otrzyma nietypowe Face ID ciekawostki iphone 16 pro price, iphone 16 pro max ultra, iphone 16 pro max release date, iphone 16 pro max price in india, iphone 16 pro max price, iphone 16 pro max premiera, iphone 16 pro max cena, iphone 16 pro max, iphone 16 pro cena, iPhone 16 Pro  Nowy raport twierdzi, że iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max, które pojawia się na rynku w 2024 roku otrzymają nietypowe Face ID. O co chodzi? ross

Modele Pro będą pierwszymi, które zaadoptują nowe innowacje, podobnie jak to widzieliśmy w przypadku Dynamic Island.

Wracając jednak do przyszłorocznego iPhone, to poniżej zamieszczamy kilka informacji na temat premiery najnowszej serii 15.

iPhone 15 – kiedy premiera?

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że sprzedaż iPhone 15 (Pro) i innych wrześniowych nowości będzie miała miejsce 22 września. Przedpremierowe zamówienia na iPhone’y mają ruszyć tydzień wcześniej – w piątek, 15 września. Jeśli chodzi o prezentacje samych telefonów, to ma ona nastąpić albo we wtorek, 12 września, albo w środę, 13 września.

W porównaniu do zeszłego roku Apple planuje więc opóźnić zarówno sprzedaż, jak i premierę o około tydzień, co może oznaczać, że albo nie spodziewa się zbyt dużego popytu związanego ze zbliżającym się spadkiem całego rynku mobilnego w związku z obecną sytuacją na świecie, albo jest tak pewne, że nie będzie problemów z produkcją i późniejszym dostarczaniem nowości przed świętami, jak to ma miejsce obecnie, że po prostu nie musi dawać sobie tygodniowego marginesu.

A Ty na który model czekasz? Daj nam koniecznie znać w komentarzach.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top