apple

Wygląda na to, że w tym roku nie będzie wiosennej prezentacji Apple

W nowym numerze biuletynu Power On dziennikarz Bloomberg Mark Gurman podzielił się informacjami o planach Apple na najbliższe sześć miesięcy.

Według osoby poufnej, w zeszłym tygodniu firma wprowadziła do swej oferty urządzenia, które muszą zadowolić użytkowników aż do WWDC 2023.

Wygląda na to, że w tym roku nie będzie wiosennej prezentacji Apple ciekawostki Apple  W nowym numerze biuletynu Power On dziennikarz Bloomberg Mark Gurman podzielił się informacjami o planach Apple na najbliższe sześć miesięcy.  konf

Przypomnijmy, że w zeszłym roku Apple zorganizowało w marcu prezentację, na której zaprezentował nowego iPhone’a SE, iPada Air na M1, Mac Studio, najmocniejszy układ M1 Ultra i monitor Studio Display, a przedwiośnie widzieliśmy wielobarwnego iMaca na M1, iPadzie Pro z M1, trackerem wyszukiwania AirTag i zaktualizowanym Apple TV 4K.

Niewykluczone, że Apple skupi się teraz na przygotowaniach do konferencji WWDC Worldwide Developers Conference, która odbędzie się w czerwcu. W ramach tego wydarzenia podobno firma wreszcie zaprezentuje zestaw słuchawkowy rzeczywistości mieszanej, a nowy Mac Pro z układami serii M i 15-calowy MacBook Air mogą zostać ogłoszone w komunikatach prasowych w ciągu najbliższych 6 miesięcy.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top