Wymiana baterii w iPad nigdy nie była tak prosta ciekawostki wymiana baterii w iPad Air 5, ipad 5  W ubiegłym miesiącu firma Apple wypuściła na rynek iPada Air piątej generacji, w którym wprowadziła wewnętrzną zmianę ułatwiającą wymianę baterii. iPadAir5 1 1300x700

Wymiana baterii w iPad nigdy nie była tak prosta

W ubiegłym miesiącu firma Apple wypuściła na rynek iPada Air piątej generacji, w którym wprowadziła wewnętrzną zmianę ułatwiającą wymianę baterii.

W iPadzie Air 5 pojawił się układ M1, obsługa sieci 5G w modelach komórkowych, zaktualizowana kamerą przednia z obsługą funkcji Center Stage oraz port USB-C. Nowe funkcje nie kończą się jednak na tym, ale są również ukryte wewnątrz obudowy.

Wymiana baterii w iPad nigdy nie była tak prosta ciekawostki wymiana baterii w iPad Air 5, ipad 5  W ubiegłym miesiącu firma Apple wypuściła na rynek iPada Air piątej generacji, w którym wprowadziła wewnętrzną zmianę ułatwiającą wymianę baterii. iPadAir bateria

Jak podaje witryna iFixit, ogniwa baterii w nowym iPadzie Air mają od spodu elastyczne “gumy” ułatwiające ich wyjmowanie. Jest to miła odmiana w stosunku do poprzednich generacji, w których ogniwa baterii były całkowicie przyklejone na miejscu i dlatego trudniej było je usunąć.

Dzięki wprowadzeniu tego rozwiązania wymiana baterii będzie znacznie łatwiejsza dla zewnętrznych warsztatów. Z drugiej strony, Apple Stores i Autoryzowane Serwisy Apple będą nadal wymieniać całe urządzenie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top