portfel 1

Wynalazca iPoda przedstawił nowe urządzenie

Pomimo tego, że rynek kryptowalut przeżywa ciężkie chwile, wciąż może pochwalić się ciekawymi projektami. Jakimi? Autorem najnowszego jest wynalazca iPoda.

Autor oryginalnego iPoda, Tony Fadell, wraz z producentem sprzętowych portfeli kryptowalutowych Ledger, zaprezentował nowe urządzenie. Jakie? O tym już za chwilę. Na początek jednak warto napisać kilka słów o samej kryptowalucie.

Co to jest kryptowaluta?

Kryptowaluty to cyfrowe pieniądze, które są wykorzystywane do wymiany wartości między różnymi podmiotami w sieci. Są one oparte na technologii blockchain, która zapewnia bezpieczeństwo i anonimowość transakcji. Kryptowaluty są zdecentralizowane, co oznacza, że nie są one kontrolowane przez żadne państwo ani instytucję finansową. Popularnymi kryptowalutami są Bitcoin, Ethereum i Litecoin. W ostatnich latach kryptowaluty stały się coraz bardziej powszechne i wiele osób inwestuje w nie, licząc na wysokie zyski. Jednak kryptowaluty są też bardzo niepewne i ich wartość może gwałtownie wzrastać lub spadać, co sprawia, że inwestowanie w nie jest ryzykowne.

Mimo to Tony Fader wraz z producentem Ledger, stworzyli  portfel, który nazwany został Ledger Stax

Ledger Stax – co to i do czego służy?

Jest to specjalny portfel, który przeznaczony jest do przechowywania cyfrowych aktywów. Zewnętrznie urządzenie przypomina niewielki smartfon lub czytnik kart plastikowych.

Wynalazca iPoda przedstawił nowe urządzenie ciekawostki Tony Fadell, portfel do kryptowalut, Ledger Stax, kryptowaluta  Pomimo tego, że rynek kryptowalut przeżywa ciężkie chwile, wciąż może pochwalić się ciekawymi projektami. Jakimi? Autorem najnowszego jest wynalazca iPoda. portfel
Portfel Ledger Stax

Według doniesień, urządzenie może przechowywać różne tokeny, od Bitcoina po Ethereum.

Do charakterystycznych cech urządzenia należy czarno-biały wyświetlacz wykonany w technologii elektronicznego atramentu. Do połączenia z komputerem można użyć kabla USB, a ze smartfonem – Bluetooth. Cena Ledger Stax to 279 dolarów.

Czy warto inwestować w kryptowaluty?

Pamiętajcie, że inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z dużym ryzykiem. Ich wartość może gwałtownie wzrastać lub spadać, więc inwestowanie w nie niesie za sobą ryzyko utraty części lub całości zainwestowanego kapitału. Dlatego przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w kryptowaluty, warto dokładnie zapoznać się z ryzykiem i możliwymi korzyściami oraz skonsultować się z profesjonalistą. Nie należy inwestować w kryptowaluty pieniędzy, które są potrzebne do codziennego funkcjonowania lub których utrata mogłaby spowodować trudności finansowe.

A tak w ogóle to co sądzicie o tym gadżecie? Czy Waszym zdaniem znajdzie ono swoich fanów i stanie się tak popularne jak iPod? Dajcie nam koniecznie znać co o tym myślicie w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top