Wysyłanie nieskończonej ilości zdjęć w mailu  cydia-i-jailbreak załączniki email, wysyłanie nieskończonej ilości zdjęć w mailu, poczta email, jak dodać więcej załączników w poczcie iPhone, Jailberak, iPhone, iOS, evasi0n, e-mail, Cydia  Wiadomo, że używając standardowej aplikacji do obsługi poczty elektronicznej mamy nałożone pewne restrykcje, co do ilości załączników. Powstała jednak pewna modyfikacja systemowa, która zmieni ten stan rzeczy. Cydia 1300x700

Wysyłanie nieskończonej ilości zdjęć w mailu

Wiadomo, że używając standardowej aplikacji do obsługi poczty elektronicznej mamy nałożone pewne restrykcje, co do ilości załączników. Powstała jednak pewna modyfikacja systemowa, która zmieni ten stan rzeczy.

Rozszerzenie to, pozwala na dodwanie nieskonczonej ilości zdjęć,czy materiałów wideo, które zapisane mamy na naszym urządzeniu. Oczywiście rozszerzenie instalujemy poprzez Cydie. Po zainstalowaniu apka dodaje nowe parametry do iOS, nie tworząc przy tym żadnego skrótu na pulpicie głównym i działa od razu po respringu urządzenia.

Nie zapominajmy także, że dostawcy poczt pozwalają Nam na zamieszczanie załączników o, wielkości od 25-50 mb w jednej wiadomości. Jeżeli dodamy ich więcej mail nie zostanie wysłany do adresata.

Rozszerzenie nazywa sie MailUnlimitedPhotos, jest ono w pełni darmowe i pobrać je możecie z repo BigBoss.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry