OneTech29.06.2020
Wyszukiwanie zdjęć w iOS 14 stało się jeszcze prostsze

iOS 14 dodaje kilka nowych funkcji do aplikacji Zdjęcia. Jedną z nich jest możliwość dodawania podpisu. Co to takiego i jak działa?

Do tej pory dodanie podpisu możliwe było jedynie w aplikacji „Zdjęcia” na Maku w polu Opis. W iPhone niestety takiej opcji nie było aż do teraz. Nowa aktualizacja systemu do wersji iOS 14‌ wprowadza wcześniej wspomnianą opcję także na iPhone, iPad i iPod touch. Dzięki tej funkcji wyszukiwanie zdjęć dostępnych w naszej galerii jest jeszcze prostsze.

Jak dodawać podpisy do zdjęć w iOS 14

Proces dodawania podpisów jest bardzo prosty: najpierw odszukaj dowolne zdjęcie, kliknij na nim i przesuń je do góry, tak aby zobaczyć pole „podpis” pod zdjęciem. Teraz wystarczy już tylko kliknąć na polu i podpisać je.

Aby wyszukać odpisane zdjęcie wystarczy po prosty udać się do wyszukiwarki dostępnej w zdjęciach i tam wpisać słowo lub słowa, które zostały wpisane w polu podpis. Jak widzicie na powyższym zdjęciu w naszym przypadku jest to „iOS14”.

Świetna sprawa, która znacznie ułatwia wyszukiwanie tych najważniejszych zdjęć. Nie trzeba już przeszukiwać tysiące fotek w celu wyszukania tego konkretnego. Teraz mając iOS 14 wystarczy dodać podpis i gotowe.

Więcej o nowych systemach

Nowości w iOS 14

Polskie screeny

Jak zainstalować iOS 14

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl