iOS 14 wyszukiwanie zdjec

Wyszukiwanie zdjęć w iOS 14 stało się jeszcze prostsze

iOS 14 dodaje kilka nowych funkcji do aplikacji Zdjęcia. Jedną z nich jest możliwość dodawania podpisu. Co to takiego i jak działa?

Do tej pory dodanie podpisu możliwe było jedynie w aplikacji ?Zdjęcia? na Maku w polu Opis. W iPhone niestety takiej opcji nie było aż do teraz. Nowa aktualizacja systemu do wersji iOS 14? wprowadza wcześniej wspomnianą opcję także na iPhone, iPad i iPod touch. Dzięki tej funkcji wyszukiwanie zdjęć dostępnych w naszej galerii jest jeszcze prostsze.

Jak dodawać podpisy do zdjęć w iOS 14

Proces dodawania podpisów jest bardzo prosty: najpierw odszukaj dowolne zdjęcie, kliknij na nim i przesuń je do góry, tak aby zobaczyć pole “podpis” pod zdjęciem. Teraz wystarczy już tylko kliknąć na polu i podpisać je.

Wyszukiwanie zdjęć w iOS 14 stało się jeszcze prostsze polecane, ciekawostki zdjecia, podpisy do zdjec, podpis, iOS 14  iOS 14 dodaje kilka nowych funkcji do aplikacji Zdjęcia. Jedną z nich jest możliwość dodawania podpisu. Co to takiego i jak działa? iOS14 podpis 2

Aby wyszukać odpisane zdjęcie wystarczy po prosty udać się do wyszukiwarki dostępnej w zdjęciach i tam wpisać słowo lub słowa, które zostały wpisane w polu podpis. Jak widzicie na powyższym zdjęciu w naszym przypadku jest to ?iOS14?.

Świetna sprawa, która znacznie ułatwia wyszukiwanie tych najważniejszych zdjęć. Nie trzeba już przeszukiwać tysiące fotek w celu wyszukania tego konkretnego. Teraz mając iOS 14 wystarczy dodać podpis i gotowe.

Więcej o nowych systemach

Nowości w iOS 14

Polskie screeny

Jak zainstalować iOS 14

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top