gogle1

Wzmianka o systemie „xrOS” odkryta w App Store Connect

Kilka dni przed WWDC pojawiły się interesujące doniesienia na temat Apple i ich najnowszych planów dotyczących gogli do rzeczywistości mieszanej.

Deweloper o imieniu Steve Troughton-Smith odkrył wzmiankę o systemie operacyjnym o nazwie „xrOS” w danych App Store Connect. Ta informacja budzi wiele spekulacji i podekscytowania wśród fanów marki.

Po dogłębnej analizie dostępnego kodu Apple, Steve Troughton-Smith postanowił stworzyć aplikację dedykowaną dla tych nowych gogli. Jednak kiedy próbował zarejestrować swoją aplikację w usłudze App Store Connect, została ona odrzucona. Co ciekawe, system rozpoznał aplikację jako „xrOS”, mimo że deweloper w żadnym miejscu nie wspominał o takim systemie operacyjnym. To z pewnością ciekawe i obiecujące potwierdzenie, że gogle do rzeczywistości mieszanej, które Apple ma zaprezentować, będą działać na nowym systemie operacyjnym o nazwie „xrOS”.

Wzmianka o systemie „xrOS” odkryta w App Store Connect ciekawostki xrOS, App Store Connect  Kilka dni przed WWDC pojawiły się interesujące doniesienia na temat Apple i ich najnowszych planów dotyczących gogli do rzeczywistości mieszanej. xor

Apple jest znane z tworzenia i utrzymywania różnych spółek zależnych, które posiadają znaki towarowe o różnych nazwach, takich jak xrProOS, realityproOS i realOS. W przypadku nowych gogli, firma wybrała nazwę „xrOS” jako system operacyjny, na którym będą one działać. Ta informacja jest z pewnością ciekawa dla entuzjastów technologii, którzy z niecierpliwością oczekują na nowości od Apple.

Planuje się, że Apple oficjalnie zaprezentuje system operacyjny „xrOS” podczas nadchodzącej konferencji WWDC, która odbędzie się 5 czerwca. Przypuszcza się, że system ten zostanie zaprezentowany wraz z innymi aktualizacjami oprogramowania Apple, takimi jak iOS 17, iPadOS 17, macOS 14, watchOS 10 i tvOS 17. To będzie doskonała okazja dla Apple, aby zaprezentować swoje najnowsze innowacje i zainspirować deweloperów oraz użytkowników na całym świecie.

Pojawienie się informacji o systemie operacyjnym „xrOS” w App Store Connect budzi wiele pytań i spekulacji dotyczących funkcji, możliwości i zastosowań gogli do rzeczywistości mieszanej od Apple. Czy będą one oferować wyjątkowe doświadczenia wirtualnej rzeczywistości? Czy będą kompatybilne z istniejącymi urządzeniami Apple, takimi jak iPhone czy iPad? Na te pytania odpowiemy dopiero podczas oficjalnej prezentacji na WWDC.

Nie możemy się już doczekać, aby dowiedzieć się więcej na temat systemu operacyjnego „xrOS” oraz gogli do rzeczywistości mieszanej od Apple. To bez wątpienia kolejny krok giganta technologicznego w kierunku innowacji i udoskonalania doświadczeń użytkowników. Bądźmy zatem cierpliwi i gotowi na niesamowite nowości, które Apple ma dla nas w zanadrzu.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 124

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top