Wzmianki o Apple M2 odkryte w macOS Monterey 12.4 ciekawostki macOS 13, macbook w M2, czip M2, Apple M2  Znawca i dziennikarz Bloomberga Mark Gurman odkrył pierwsze wzmianki o nowym chipie M2 Apple na kilka dni przed wiosenną prezentacją wydajności Peek Apple we wtorek, 8 marca. M2 1300x700

Wzmianki o Apple M2 odkryte w macOS Monterey 12.4

Znawca i dziennikarz Bloomberga Mark Gurman odkrył pierwsze wzmianki o nowym chipie M2 Apple na kilka dni przed wiosenną prezentacją wydajności Peek Apple we wtorek, 8 marca.

Gurman powiedział, że programista Apple podzielił się z nim informacjami o testowaniu nowego chipa z ośmiordzeniowym procesorem i 10-rdzeniowym procesorem graficznym na kilku komputerach Mac z macOS Monterey 12.4 beta 5 i macOS 13, który zostanie zaprezentowany na WWDC 2022 latem .

Podobną sytuację zaobserwowano w październiku 2021 roku na kilka dni przed prezentacją nowych MacBooków Pro. Spekuluje się, że układ „M2” zadebiutuje w zaktualizowanym 13-calowym MacBooku Pro i nowym MacBooku Air.

Wzmianki o Apple M2 odkryte w macOS Monterey 12.4 ciekawostki macOS 13, macbook w M2, czip M2, Apple M2  Znawca i dziennikarz Bloomberga Mark Gurman odkrył pierwsze wzmianki o nowym chipie M2 Apple na kilka dni przed wiosenną prezentacją wydajności Peek Apple we wtorek, 8 marca. MacBook M2

Ponadto Gurman powiedział, że nowy Mac mini z układami „M1 Pro” i „M1 Max” jest już „gotowy do wydania” i może zostać zaprezentowany 8 marca, podczas gdy zaktualizowane MacBooki Pro i iMac zostaną wydane w pierwszej połowie 2022 roku.

Przypomnijmy, że prezentacja Apple „Peek performance” odbędzie się jutro, 8 marca, o godzinie 19:00 czasu polskiego. Gdzie i jak oglądać konferencję? Tego dowiesz się klikając w ten link.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top