pilot

Wzmianki o nowym pilocie Siri Remote dla Apple TV w kodzie iOS 16

W kodzie systemu iOS 16 znajdują się odniesienia do czegoś, co wydaje się być nową wersją pilota Siri Remote dla Apple TV.

Pierwsze dwie bety iOS 16 zawierają ciągi odnoszące się do “SiriRemote4” i “WirelessRemoteFirmware.4“, które nie odpowiadają żadnym istniejącym modelom Siri Remote.

Wzmianki o nowym pilocie Siri Remote dla Apple TV w kodzie iOS 16 ciekawostki siri remote, pilot do apple tv, iOS 16  W kodzie systemu iOS 16 znajdują się odniesienia do czegoś, co wydaje się być nową wersją pilota Siri Remote dla Apple TV. pilot

Oryginalny pilot Siri Remote jest w rzeczywistości oznaczony jako “SiriRemote”, nowa wersja z białym okręgiem wokół przycisku Menu to “SiriRemote2”, a najnowsza, srebrna wersja wydana w zeszłym roku to “SiriRemote3”. To nasuwa przypuszczenie, że “SiriRemote4” jest nowym, nadchodzącym pilotem do Apple TV.

W kodzie systemu iOS 16 nie ma żadnych dodatkowych szczegółów na temat nowego pilota, więc obecnie nie wiemy nic o jego wyglądzie ani dodatkowych funkcjach. Wiadomo natomiast, że w drugiej połowie 2022 roku firma Apple może wprowadzić na rynek nowe urządzenie Apple TV, prawdopodobnie z nowym pilotem Siri Remote.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top