OneTech21.02.2018
X-Doria Engage oraz X-Doria Gel Jacket – dwa przeźroczyste etui dla iPhone X

Kilka tygodni temu otrzymałem do testów przezroczyste etui X-Doria Engage oraz X-Doria Gel Jacket dla iPhone X. Dziś chciałbym Wam napisać kilka zdań na ich temat.

Obserwując rynek oraz testując poszczególne obudowy i etui już dobrych kilka lat, zauważyłem, że produkty potrafią znacznie różnić się od siebie, mimo że na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo podobnie. Poznajcie X-Doria Engage oraz X-Doria Gel Jacket dla iPhone X.

Mimo to, iż testowanie etui nie należy szczerze mówić do najciekawszych moich zajęć, przyjrzałem się dwóm modelom amerykańskiej marki X-Doria. Osobiście nie przepadam za przeźroczystymi etui, ale wiem, że wielu z Was poszukuje tego typu produktów, obudowy takie są zazwyczaj idealnie spasowane i nie zaburzają naturalnego wyglądu smartfonów.

Pierwszy model, który wziąłem na warsztat to X-Doria Gel Jacket – bardzo delikatne i subtelne etui o grubości 1.2 mm. Nie jest to może najcieńszy produkt na rynku, ale na co dzień nie czuć praktycznie jego rozmiarów.

Dobrej jakości gumowany materiał, z którego został wykonany case, wydaje się dobrze spełniać swoje zadanie.

Jest na tyle elastyczny i wytrzymały, że z pewnością uchroni naszego smarfona przed skutkami niewielkich upadków. Chociaż bardziej przystosowane jest do zabezpieczenia smarfona przed rysami czy zadrapaniami.

Do testów dotarła do mnie wersja całkowicie przeźroczysta, natomiast dla rynku dostępna jest także odmiana lekko zaciemniona, która posiada nieco więcej charakteru.

Drugim modelem obudowy jest X-Doria z serii Engage.

Konstrukcja etui wykonana z dwóch materiałów, elastycznego TPU na krawędziach oraz twardego polikarbonu na tylnej części. Produkt wygląda zdecydowanie ciekawiej, tym bardziej, gdy zdecydujemy się na wersję czerwoną lub niebieską.

Kolorystyczny akcent biegnie wzdłuż całej krawędzi etui oraz widoczny jest przy wycięciu na aparat. Całość wygląda dosyć oryginalnie i stylowo.

Dodając do tego bardzo dobrze spasowane materiały, gładką i połyskująca teksturę na tylnych pleckach produkt zrobił na mnie naprawdę dobre wrażenie. Może nie będzie to mój numer jeden, ale z pewnością wychodzi na prowadzenie w kategorii subtelnych i delikatnych obudów na iPhone X.

Etui dostępne są w dobrych sklepach stacjonarnych i internetowych, ceny dosyć przystępne. X-Doria Gel Jacket to wydatek ok. 49 zł natomiast X-Doria Engage wycenione zostało na 59 zł.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl