Xbox Cloud Gaming wprowadza kilka ulepszeń dla urządzeń Apple ciekawostki Xbox Cloud Gaming na iPhone, Xbox Cloud Gaming na iPad, Xbox Cloud Gaming  Xbox Cloud Gaming, dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, to nic innego jak usługa firmy Microsoft polegająca na graniu w chmurze m.in. na iPhone i iPad. xbox 1300x700

Xbox Cloud Gaming wprowadza kilka ulepszeń dla urządzeń Apple

Xbox Cloud Gaming, dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, to nic innego jak usługa firmy Microsoft polegająca na graniu w chmurze m.in. na iPhone i iPad.

W ramach Game Pass Ultimate, usługi umożliwiającej granie na urządzeniach Apple za pośrednictwem chmury, wprowadzono kilka ulepszeń także dla urządzeń Apple.

Xbox Cloud Gaming wprowadza kilka ulepszeń dla urządzeń Apple ciekawostki Xbox Cloud Gaming na iPhone, Xbox Cloud Gaming na iPad, Xbox Cloud Gaming  Xbox Cloud Gaming, dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, to nic innego jak usługa firmy Microsoft polegająca na graniu w chmurze m.in. na iPhone i iPad. cloud

Według firmy, wszystkie te ulepszenia zapewnią jeszcze większą płynność rozgrywki. Pod tym względem pierwsze informacje od firmy Microsoft są bardzo pozytywne, co świadczy o jej wysiłkach na rzecz optymalizacji wrażeń z gry. Zgodnie z dostarczonymi informacjami, średni czas gry wzrósł o 35%, co jest ważnym dowodem uznania, który skłoni firmę Microsoft do dalszego ulepszania gry.

Aby korzystać z usługi na swoim urządzeniu, wystarczy uruchomić aplikację Xbox Cloud Gaming w przeglądarce Safari i zalogować się za pomocą konta Microsoft. Czy zauważyliście jakieś usprawnienia w działaniu platformy? Dajcie znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top