xiaomi12sultra

Xiaomi 12S Ultra będzie robił jeszcze lepsze zdjęcia?

Xiaomi 12S Ultra czyli najnowszy smartfon Xiaomi będzie robił jeszcze lepsze zdjęcia? Wszystko za sprawą nowego nieaktywowanego procesora.

Xiaomi ma już cztery opracowane przez siebie procesory, a mianowicie Surging S1 SoC, procesor obrazu Surging C1, układ szybkiego ładowania Surging P1 i układ zarządzania baterią Surging G1.

Niedawno wydany Xiaomi 12S Ultra otrzymał Surging P1 i Surging G1, które mogą wydłużyć żywotność baterii i znacznie poprawić wydajność ładowania. Jednak podczas demontażu okazało się, że Xiaomi 12S Ultra ma także procesor Surging C2, który jest ukryty w środku dwuwarstwowej płyty głównej i jest trudny do zobaczenia na pierwszy rzut oka.

Xiaomi 12S Ultra będzie robił jeszcze lepsze zdjęcia? ciekawostki Xiaomi 12S Ultra, jakie zdjecia robi Xiaomi 12S Ultra, aparat w Xiaomi 12S Ultra  Xiaomi 12S Ultra czyli najnowszy smartfon Xiaomi będzie robił jeszcze lepsze zdjęcia? Wszystko za sprawą nowego nieaktywowanego procesora. xiaomi12sultra 1

Czyli w Xiaomi Mi 12S Ultra po raz pierwszy zastosowano trzy chipy własnej konstrukcji Xiaomi. W czasie prezentacji Xiaomi w ogóle nie wspomniało o Surging C2, natomiast plotki o tym procesorze krążyły już od dłuższego czasu. Wspomniano o tym w kodzie MIUI związanym z Xiaomi Mi 12 Ultra w maju tego roku.

Skomentował to chiński informator Ice Universe, który ujawnił wiele wiarygodnych informacji na temat różnych smartfonów:

Xiaomi 12S Ultra ma procesor Xiaomi C2 odpowiedzialny za przetwarzanie obrazu, ale obecnie nie jest on włączony. Xiaomi przeprowadza ostateczne testy, a następnie włączy go za pomocą aktualizacji oprogramowania.

Ice Universe jako jeden z pierwszych mówił o pojawieniu się notcha w iPhone X.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top