xiaomi13

Xiaomi 13 z technologią Nano Skin pokazany na filmie

Lei Jun, który stoi na czele Xiaomi, opublikował film promocyjny oraz nowe rendery flagowego smartfona Xiaomi 13 w dwóch kolorach.

Poniższe wideo potwierdza, że ​​nowa technologia Nano Skin zostanie zastosowana w serii Xiaomi 13. Firma nazywa smartfon odpornym na zabrudzenia i mówi, że ten nowy, odporny na zużycie materiał Nano Skin zapewnia jednocześnie ochronę przed przebarwieniami i brudem, a w dotyku przypomina prawdziwą skórę.

Co więcej, jak widać na filmie, materiał jest trudny do zabrudzenia nawet przy dużej ilości brudu, z którego można go łatwo wyczyścić. Biorąc pod uwagę stopień ochrony IP68, smartfon nie boi się wpadać w błoto i kałuże, długo zachowa swój pierwotny wygląd.

Standardowa wersja Xiaomi 13 będzie dostępna w co najmniej dwóch kolorach – niebieskim i białym.

Xiaomi 13 z technologią Nano Skin pokazany na filmie ciekawostki xiaomi 13 release date, xiaomi 13 premiera, Xiaomi 13 na wideo, Xiaomi 13 na filmie, xiaomi 13 kiedy premiera, xiaomi 13 cena, xiaomi 13  Lei Jun, który stoi na czele Xiaomi, opublikował film promocyjny oraz nowe rendery flagowego smartfona Xiaomi 13 w dwóch kolorach. xiaomi13 1 1 Xiaomi 13 z technologią Nano Skin pokazany na filmie ciekawostki xiaomi 13 release date, xiaomi 13 premiera, Xiaomi 13 na wideo, Xiaomi 13 na filmie, xiaomi 13 kiedy premiera, xiaomi 13 cena, xiaomi 13  Lei Jun, który stoi na czele Xiaomi, opublikował film promocyjny oraz nowe rendery flagowego smartfona Xiaomi 13 w dwóch kolorach. xiaomi13 2 Xiaomi 13 z technologią Nano Skin pokazany na filmie ciekawostki xiaomi 13 release date, xiaomi 13 premiera, Xiaomi 13 na wideo, Xiaomi 13 na filmie, xiaomi 13 kiedy premiera, xiaomi 13 cena, xiaomi 13  Lei Jun, który stoi na czele Xiaomi, opublikował film promocyjny oraz nowe rendery flagowego smartfona Xiaomi 13 w dwóch kolorach. xiaomi13 3 Xiaomi 13 z technologią Nano Skin pokazany na filmie ciekawostki xiaomi 13 release date, xiaomi 13 premiera, Xiaomi 13 na wideo, Xiaomi 13 na filmie, xiaomi 13 kiedy premiera, xiaomi 13 cena, xiaomi 13  Lei Jun, który stoi na czele Xiaomi, opublikował film promocyjny oraz nowe rendery flagowego smartfona Xiaomi 13 w dwóch kolorach. xiaomi13 4

Oficjalna prezentacja już za kilka dni. A jak Wam się podoba nowy smartfon Xiaomi? Dajcie znać w komentarzach.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top