Xiaomi Mi 10 Pro otrzyma ultraszybkie ładowanie. W ile minut będzie można naładować urządzenie od 0 do 100%? polecane, ciekawostki Xiaomi Mi 10 Pro, Xiaomi, szybkie ładowanie  Xiaomi przygotowuje flagowy smartfon Mi 10 Pro z najnowszą technologią szybkiego ładowania, która może naładować gadżet w naprawdę bardzo szybkim tempie. Xiaomi

Xiaomi Mi 10 Pro otrzyma ultraszybkie ładowanie. W ile minut będzie można naładować urządzenie od 0 do 100%?

Xiaomi przygotowuje flagowy smartfon Mi 10 Pro z najnowszą technologią szybkiego ładowania, która może naładować gadżet w naprawdę bardzo szybkim tempie.

Według plotek, Xiaomi Mi 10 Pro będzie obsługiwał ultraszybkie ładowanie do 50 watów. Opcja ta będzie najprawdopodobniej dostępna w drugiej połowie 2020 roku i umożliwi naładowanie gadżetu od 0% do 100% w 35 minut!

Xiaomi Mi 10 Pro otrzyma ultraszybkie ładowanie. W ile minut będzie można naładować urządzenie od 0 do 100%? polecane, ciekawostki Xiaomi Mi 10 Pro, Xiaomi, szybkie ładowanie  Xiaomi przygotowuje flagowy smartfon Mi 10 Pro z najnowszą technologią szybkiego ładowania, która może naładować gadżet w naprawdę bardzo szybkim tempie. xiaomi 1 650x146

Na początku tego roku chiński regulator certyfikował ładowarkę Xiaomi 66W, ale szef działu rozwoju firmy nie jest pewien, czy technologia będzie gotowa do czasu premiery Mi 10 Pro.

Na dzień dzisiejszy smartfon Oppo Reno Ace oferuje najszybszą prędkość ładowania na świecie: akumulator o pojemności 4000 mAh można naładować od 0 do 100% w 28 minut za pomocą zasilacza o mocy 65 W.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry