Xiaomi Mi 6

Xiaomi Mi 6 otrzymał nową wersję MIUI 10

W kwietniu smartfon Xiaomi Mi 6 otrzymał ostateczną wersję MIUI 10 opartą na systemie operacyjnym Android 9 Pie, ale nie powstrzymuje to deweloperów przed dalszym ulepszaniem oprogramowania popularnego flagowca.

W tym tygodniu rozpoczęła się dystrybucja nowego oprogramowania układowego dla MIUI w wersji 10.4.3, którego rozmiar wynosi około 147 MB.

Xiaomi Mi 6 otrzymał nową wersję MIUI 10 ciekawostki Xiaomi, mi 6, Aktualizacja  W kwietniu smartfon Xiaomi Mi 6 otrzymał ostateczną wersję MIUI 10 opartą na systemie operacyjnym Android 9 Pie, ale nie powstrzymuje to deweloperów przed dalszym ulepszaniem oprogramowania popularnego flagowca. Xiaomi Mi6 525x350

Mała lista zmian mówi, że to oprogramowanie jeszcze raz poprawia stabilność i płynność systemu, koryguje błędy wykryte w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a także łata sierpniową lukę.

Być może lista zmian nie jest tak globalna, ale użytkownicy Xiaomi Mi 6 w każdym razie powinniśmy docenić fakt, że Xiaomi nadal aktualizuje urządzenie, które pojawiło się na rynku dwa i pół roku temu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry