Krzysiek Borek14.04.2018
Xiaomi Mi 6X przyłapany na zdjęciu

W sieci od dłuższego czasu pojawiają się doniesienia o następcy Mi 5x, Xiaomi powinno w tym roku zaprezentować Mi 6X. Sprzęt zdążył pojawić się w TENAA, ale na razie nie wiemy jaki układ scalony i aparat się w nim pojawią.

Mi 6X przypomina Redmi Note 5/Pro, a jego znakiem rozpoznawczym z pewnością będzie moduł aparatu głównego wyposażony w dwa obiektywy. Wszystko za sprawą umieszczenia ich pionowo, a nie poziomo jak dotychczas, co może wskazywać na inspirację iPhone’em X. Ponadto na tyle znalazło się również miejsce dla czytnika linii papilarnych, który jest już standardem w większości smartfonów z Androidem.

Łatwo dostrzec jedną różnicę w porównaniu do Redmi Note 5/Pro, ponieważ Mi 6X ma fugi antenowe w kształcie litery U, a brakuje tego w smartfonie z serii Redmi Note. To pokazuje, że Xiaomi nie zmieni diametralnie wyglądu tylnej części urządzenia.

Na powyższym zdjęciu widać Mi 6x, biorąc pod uwagę charakterystyczne ułożenie fug antenowych. Jednak musicie wiedzieć, że urządzenie jest w specjalnym etui, które kamufluje urządzenie. Właśnie przez to nie widać jak w całości będzie wyglądał tylny panel.

Mi 6X z pewnością pojawi się wyłącznie w Azji, podczas gdy wersja A2 będzie dostępna poza krajami Azjatyckimi. Ten model będzie działał w oparciu o system operacyjny w wersji Android One i najpierw pojawi się w Indiach.

Źródło: gizmochina.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek