Xiaomi Mi 6X przyłapany na zdjęciu ciekawostki   W sieci od dłuższego czasu pojawiają się doniesienia o następcy Mi 5x, Xiaomi powinno w tym roku zaprezentować Mi 6X. Sprzęt zdążył pojawić się w TENAA, ale na razie nie wiemy jaki układ scalony i aparat się w nim pojawią. XIAOMI logo 1

Xiaomi Mi 6X przyłapany na zdjęciu

W sieci od dłuższego czasu pojawiają się doniesienia o następcy Mi 5x, Xiaomi powinno w tym roku zaprezentować Mi 6X. Sprzęt zdążył pojawić się w TENAA, ale na razie nie wiemy jaki układ scalony i aparat się w nim pojawią.

Mi 6X przypomina Redmi Note 5/Pro, a jego znakiem rozpoznawczym z pewnością będzie moduł aparatu głównego wyposażony w dwa obiektywy. Wszystko za sprawą umieszczenia ich pionowo, a nie poziomo jak dotychczas, co może wskazywać na inspirację iPhone’em X. Ponadto na tyle znalazło się również miejsce dla czytnika linii papilarnych, który jest już standardem w większości smartfonów z Androidem.

Łatwo dostrzec jedną różnicę w porównaniu do Redmi Note 5/Pro, ponieważ Mi 6X ma fugi antenowe w kształcie litery U, a brakuje tego w smartfonie z serii Redmi Note. To pokazuje, że Xiaomi nie zmieni diametralnie wyglądu tylnej części urządzenia.

Xiaomi Mi 6X przyłapany na zdjęciu ciekawostki   W sieci od dłuższego czasu pojawiają się doniesienia o następcy Mi 5x, Xiaomi powinno w tym roku zaprezentować Mi 6X. Sprzęt zdążył pojawić się w TENAA, ale na razie nie wiemy jaki układ scalony i aparat się w nim pojawią. Screenshot 2018 04 12 at 22.30.51

Na powyższym zdjęciu widać Mi 6x, biorąc pod uwagę charakterystyczne ułożenie fug antenowych. Jednak musicie wiedzieć, że urządzenie jest w specjalnym etui, które kamufluje urządzenie. Właśnie przez to nie widać jak w całości będzie wyglądał tylny panel.

Mi 6X z pewnością pojawi się wyłącznie w Azji, podczas gdy wersja A2 będzie dostępna poza krajami Azjatyckimi. Ten model będzie działał w oparciu o system operacyjny w wersji Android One i najpierw pojawi się w Indiach.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top