Xiaomi Mi 8 i opaska Mi Band 3 zadebiutują jednocześnie ciekawostki Xiaomi Mi 8, Mi Band 3  Xiaomi zaplanowało konferencję na 31 maja bieżącego roku i to właśnie na niej zobaczymy Mi 8, ale to nie koniec nowości zaplanowanych przez producenta. miband3

Xiaomi Mi 8 i opaska Mi Band 3 zadebiutują jednocześnie

Xiaomi zaplanowało konferencję na 31 maja bieżącego roku i to właśnie na niej zobaczymy Mi 8, ale to nie koniec nowości zaplanowanych przez producenta.

Oprócz smartfona możemy również liczyć na trzecią generację sportowej opaski kryjącej się pod nazwą Mi Band.

Producent z Chin dalej zamierza podążać śladami Apple i właśnie dlatego w MIUI 10 pojawią się Animoji, prawdopodobnie zarezerwowane wyłącznie dla Mi 8, choć ciężko to w tej chwili potwierdzić. Apple wprowadziło Animoji, a chwilę później podobne rozwiązanie pojawiło się w Samsungach Galaxy S9, a teraz przyszedł czas na Chińskie wydanie.

Mi 8 będzie miał aparat z dwoma obiektywami i podobno ma wykonywać lepsze zdjęcia od wprowadzonego niedawno do sprzedaży Mi Miksa 2S, ale to będzie można ocenić dopiero po testach. Osobiście nie wierzę w testy DxOMark, więc lepiej poczekać na testy blogerów i redaktorów różnych portali technologicznych.

Chińczycy zaczęli promować najnowszy produkt jeszcze przed konferencją, a na plakatach łatwo dostrzec wcięcie w ekranie, zaokrąglone rogi obudowy i czytnik linii papilarnych ulokowany na tylnym panelu, co może wskazywać na jego brak pod wyświetlaczem.

Xiaomi Mi 8 i opaska Mi Band 3 zadebiutują jednocześnie ciekawostki Xiaomi Mi 8, Mi Band 3  Xiaomi zaplanowało konferencję na 31 maja bieżącego roku i to właśnie na niej zobaczymy Mi 8, ale to nie koniec nowości zaplanowanych przez producenta. gsmarena 003 1

Najnowszy smartfon Chińczyków będzie działał od nowości na MIUI 10, które pojawi się podczas nadchodzącej konferencji.

Lei Jun potwierdził również premierę opaski sportowej Mi Band 3 podczas tej samej konferencji, choć miał ją na sobie podczas prezentacji smartfona przeznaczonego dla graczy. Głównodowodzący Xiaomi testował opaskę od trzech miesięcy i okazało się, że najnowszy model jest lepszy od swoich poprzedników.

Wyświetlacz w nowym modelu będzie podobny do poprzednika, ale tym razem będzie go chroniło szkło hartowane 2,5D. Mam nadzieję, że nie odbije się to negatywnie na cenie, ponieważ dotychczasowe modele były bardzo tanie.

Xiaomi Mi 8 i opaska Mi Band 3 zadebiutują jednocześnie ciekawostki Xiaomi Mi 8, Mi Band 3  Xiaomi zaplanowało konferencję na 31 maja bieżącego roku i to właśnie na niej zobaczymy Mi 8, ale to nie koniec nowości zaplanowanych przez producenta. gsmarena 000

Dotychczas plotki mówiły o braku przycisku fizycznego, ale zamiast tego powinniśmy otrzymać łączność bezprzewodową w postaci Bluetooth 4.2LE i NFC. Opaska powinna być wodoodporna (IP67), a część z wyświetlaczem będzie można wyciągnąć, jak do tej pory.

Zdecydowanie nie nastawiam się na zakup Xiaomi Mi 8 i Mi Banda 3, ale jestem ciekaw, co szykują dla nas Chińczycy.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top