Krzysiek Borek01.01.2018
Xiaomi Mi A1 z aktualizacją do Androida 8.0 Oreo

Xiaomi Mi A1 to owoc współpracy Chińczyków z Google. Wczoraj tuż przed końcem bieżącego roku pojawiła się aktualizacja oprogramowania układowego. Dzięki niej Mi A1 działa pod kontrolą Androida Oreo.

Aktualizacja jest dostępna w Indiach od przedwczoraj, więc wydanie jej w innych regionach jest wyłącznie kwestią czasu. Oreo waży ponad 1GB, więc aktualizację warto pobrać przez WiFi, a nie pakiet danych komórkowych. Poza nowościami dostępnymi w Oreo, system operacyjny ma również łatki zabezpieczeń z grudnia.

Podczas beta testów wielu użytkowników wspominało o odblokowaniu szybkiego ładowania. Osobiście nie jestem w stanie sprawdzić czy stabilna wersja Oreo to wprowadza, ponieważ nie posiadam Mi A1. Jednak wydaje mi się, że sprzęt nie powinien mieć problemów z szybkim ładowaniem, pod warunkiem że korzystamy z odpowiedniej ładowarki i kabla USB C.

Użytkownicy Mi A1 po aktualizacji z pewnością zauważą jaśniejszy kolor interfejsu, kropki jako plakietki z nieodczytanymi powiadomieniami i wiele innych,

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek