Xiaomi Mi A2 jednak istnieje ciekawostki Xiaomi Mi A2, Xiaomi, specyfikacja Xiaomi Mi A2, jak wygląda Xiaomi Mi A2  Niedawno informowaliśmy Was o jednym z nowszych urządzeń mobilnych Xiaomi. Wtedy nie wiedzieliśmy co to za model, ale dziś okazuje się, że Chińczycy wydadzą Mi A2 Lite. xiaomi logo 2

Xiaomi Mi A2 jednak istnieje

Niedawno informowaliśmy Was o jednym z nowszych urządzeń mobilnych Xiaomi. Wtedy nie wiedzieliśmy co to za model, ale dziś okazuje się, że Chińczycy wydadzą Mi A2 Lite.

Pierwsze przecieki mówiły, że może to być kolejne urządzenie z serii Redmi, ale na nie jest zdecydowanie za wcześnie.

Najnowsze informacje o urządzeniu pojawiły się w FCC. Xiaomi M1805D1SG jest oznaczony, jako Mi A2 Lite, co może mówić o zdecydowanie tańszym wariancie Mi A2 należącego do programu Android One.

Xiaomi Mi A2 jednak istnieje ciekawostki Xiaomi Mi A2, Xiaomi, specyfikacja Xiaomi Mi A2, jak wygląda Xiaomi Mi A2  Niedawno informowaliśmy Was o jednym z nowszych urządzeń mobilnych Xiaomi. Wtedy nie wiedzieliśmy co to za model, ale dziś okazuje się, że Chińczycy wydadzą Mi A2 Lite. gsmarena 002

Zawarte w dokumentach informacje są związane z pasmami i częstotliwością WiFi i Bluetooth. Najważniejsze, że pokrywają się z wydanym niedawno Mi 6X, więc zdecydowanie mamy tutaj do czynienia z tym samym urządzeniem, a jedną różnicą będzie czysty Android.

Xiaomi Mi A2 jednak istnieje ciekawostki Xiaomi Mi A2, Xiaomi, specyfikacja Xiaomi Mi A2, jak wygląda Xiaomi Mi A2  Niedawno informowaliśmy Was o jednym z nowszych urządzeń mobilnych Xiaomi. Wtedy nie wiedzieliśmy co to za model, ale dziś okazuje się, że Chińczycy wydadzą Mi A2 Lite. mfeSHmn3kUJ4VScW36uqWX

Mi A2 Lite powinien dostać Snapdragona 625, który jest obecny w Mi A1. Poza tym przyszły właściciel będzie mógł wybrać wariant pamięciowy zaczynając od 2GB RAM/16GB ROM, a kończąc na 4GB RAM/64GB ROM. Nie zabraknie wyświetlacza o proporcjach 19:9 i niesławnego wcięcia w ekranie.

Ramki okalające wyświetlacz nie należą do najcieńszych, a z tyłu umieszczono aparat z dwoma obiektywami i czytnik linii papilarnych.

Właśnie myślę nad zakupem dodatkowego smartfona i prawdopodobnie będzie to jeden z Androidów. Chciałbym poznać cenę najnowszego modelu, ale na to jest jeszcze za wcześnie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top