Krzysiek Borek06.06.2018
Xiaomi Mi A2 jednak istnieje

Niedawno informowaliśmy Was o jednym z nowszych urządzeń mobilnych Xiaomi. Wtedy nie wiedzieliśmy co to za model, ale dziś okazuje się, że Chińczycy wydadzą Mi A2 Lite.

Pierwsze przecieki mówiły, że może to być kolejne urządzenie z serii Redmi, ale na nie jest zdecydowanie za wcześnie.

Najnowsze informacje o urządzeniu pojawiły się w FCC. Xiaomi M1805D1SG jest oznaczony, jako Mi A2 Lite, co może mówić o zdecydowanie tańszym wariancie Mi A2 należącego do programu Android One.

Zawarte w dokumentach informacje są związane z pasmami i częstotliwością WiFi i Bluetooth. Najważniejsze, że pokrywają się z wydanym niedawno Mi 6X, więc zdecydowanie mamy tutaj do czynienia z tym samym urządzeniem, a jedną różnicą będzie czysty Android.

Mi A2 Lite powinien dostać Snapdragona 625, który jest obecny w Mi A1. Poza tym przyszły właściciel będzie mógł wybrać wariant pamięciowy zaczynając od 2GB RAM/16GB ROM, a kończąc na 4GB RAM/64GB ROM. Nie zabraknie wyświetlacza o proporcjach 19:9 i niesławnego wcięcia w ekranie.

Ramki okalające wyświetlacz nie należą do najcieńszych, a z tyłu umieszczono aparat z dwoma obiektywami i czytnik linii papilarnych.

Właśnie myślę nad zakupem dodatkowego smartfona i prawdopodobnie będzie to jeden z Androidów. Chciałbym poznać cenę najnowszego modelu, ale na to jest jeszcze za wcześnie.

Źródło: https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_a2_lite_gets_certified-news-31460.php
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek