Xiaomi Mi A2 w sprzedaży od sierpnia tego roku ciekawostki   Podczas kwietniowej premiery Xiaomi Mi 6X nie usłyszeliśmy nic o modelu Mi A2. Jednak wygląda na to, że sprzęt zmierza na półki sklepowe i będziemy mogli kupić go już w sierpniu tego roku. xiaomi logo 2

Xiaomi Mi A2 w sprzedaży od sierpnia tego roku

Podczas kwietniowej premiery Xiaomi Mi 6X nie usłyszeliśmy nic o modelu Mi A2. Jednak wygląda na to, że sprzęt zmierza na półki sklepowe i będziemy mogli kupić go już w sierpniu tego roku.

Sprzedaż rozpocznie się 8 sierpnia, a ceny zaczynają się od 290$ (32GB pamięci), podczas gdy za najbardziej wypasiony wariant przyjdzie nam zapłacić 370$. Do wyboru będą trzy kolory (czarny, niebieski i złoty).

Xiaomi Mi A2 w sprzedaży od sierpnia tego roku ciekawostki   Podczas kwietniowej premiery Xiaomi Mi 6X nie usłyszeliśmy nic o modelu Mi A2. Jednak wygląda na to, że sprzęt zmierza na półki sklepowe i będziemy mogli kupić go już w sierpniu tego roku. Screenshot 2018 06 18 at 18.35.11

Za sprawne działanie sprzętu z rodziny Android One będzie odpowiedzialny Snapdragon 660 wspomagany przez 4 lub 6GB RAM-u. Konstrukcja jest wykonana z aluminium, a wyświetlacz ma prawie 6 – cali. Zdjęcia wykonamy aparatem z dwoma obiektywami (12 + 20 MPix), a długi czas pracy z dala od gniazdka powinna zapewnić bateria o pojemności 3010 mAh.

Jeszcze miesiąc temu byłbym skłonny kupić Mi A2, jednak nie chciałem czekać i zdecydowałem się na zakup dość starej Xperii X Compact.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top