Xiaomi Mi Band 5 dokładniej policzy kroki polecane, ciekawostki Update, miband, Mi Band 5, Aktualizacja, 1.0.2.54 firmware  Jak podaje źródło, Xiaomi Mi Band 5 (i jego wersja z obsługą NFC) doczekała się kolejnej aktualizacji. Firmware 1.0.2.54, który został wydany wczoraj, dodaje do systemu dwa języki i rozwiązuje szereg problemów. MiBand5

Xiaomi Mi Band 5 dokładniej policzy kroki

Jak podaje źródło, Xiaomi Mi Band 5 (i jego wersja z obsługą NFC) doczekała się kolejnej aktualizacji. Firmware 1.0.2.54, który został wydany wczoraj, dodaje do systemu dwa języki i rozwiązuje szereg problemów.

Teraz interfejs urządzenia może być prezentowany w języku holenderskim i rumuńskim. Jeśli chodzi o ulepszenia, naprawiono błędy w wyświetlaniu kalendarza księżycowego, a także naprawiono problem z nieprawidłowym liczeniem kroków.

Xiaomi Mi Band 5 dokładniej policzy kroki polecane, ciekawostki Update, miband, Mi Band 5, Aktualizacja, 1.0.2.54 firmware  Jak podaje źródło, Xiaomi Mi Band 5 (i jego wersja z obsługą NFC) doczekała się kolejnej aktualizacji. Firmware 1.0.2.54, który został wydany wczoraj, dodaje do systemu dwa języki i rozwiązuje szereg problemów. MiBand

Aktualizacja została do tej pory wypuszczona tylko dla chińskiej wersji bransoletki, ale wkrótce powinna zostać wydana w innych regionach.

 

Szkła i etui dla iPhone 12 / 12 Pro

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry