Krzysiek Borek22.05.2018
Xiaomi Mi MAX 3 zadebiutuje w lipcu bieżącego roku

Minął właśnie rok od premiery Xiaomi Mi MAX 2, więc to idealny moment na wprowadzenie jego następcy.

Problem w tym, że urządzenie nie jest jeszcze gotowe na debiut i pojawi się dopiero podczas tegorocznych wakacji, w lipcu.

Sam Lei Jun wspomniał o tym na Weibo, więc premiera urządzenia została potwierdzona. Sądziłem, że sprzęt pojawi się na konferencji z okazji ośmiolecia Xiaomi, ale w tym momencie urządzenie nie jest gotowe na debiut. Podoba mi się podejście Chińczyków, bo z tego co pamiętam Apple wcześniej pokazało Apple Watch, a inteligentny zegarek powędrował na półki sklepowe rok po zapowiedzi.

Mi MAX 3 zapewni wiele interesujących elementów, jednym z nich będzie wsparcie dla bezprzewodowego ładowania. Ponadto możemy liczyć na czujnik tęczówki oka, pojemną baterię (5500 mAh) i bardzo duży wyświetlacz (6,99 – cala). Mam tylko nadzieję, że Xiaomi zastosuje proporcje 18:9, inaczej dostaniemy sprzęt podobny do tabletu.

Wcześniejsze doniesienia mówiły o zastosowaniu Snapdragona 635 i aparatu z dwoma obiektywami. W tej chwili nic na to nie wskazuje, więc więcej dowiemy się przy okazji prezentacji Xiaomi MI MAX 3 w lipcu bieżącego roku.

Źródło: gsmarena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek