Krzysiek Borek24.06.2017
Xiaomi Mi Max z aktualizacją do Androida Nougat

Xiaomi udostępniło niedawno aktualizację do Androida Nougat dla Mi 5s i nie działa zbyt dobrze, ale to nie jedyny smartfon Chińczyków z prawie najnowszą wersją Androida.

Kolejnym urządzeniem, które otrzyma aktualizację, jest wydany rok temu Mi Max.

Dla mnie Mi Max jest zdecydowanie za duży, ale jego niebywałą zaletą jest z pewnością pojemna bateria i fakt, że sprzęt jest dostępny w oficjalnej dystrybucji (na terenie Polski). Gorzej wypada czas oczekiwania na Androida Nougat, użytkownicy Mi Max musieli czekać na niego rok.

Wszystko za sprawą wydania międzynarodowej wersji MIUI 8.5.1.0, a aktualizacja wprowadza wiele nowości w porównaniu do poprzedniej wersji. Poprawiono w niej wydajność i sprawność działania systemu operacyjnego, dodano nowe przełączniki w wynikach wyszukiwania, a także możliwość ukrywania zawartości powiadomień.

To nie wszystko, bo aktualizacja zawiera również poprawki zabezpieczeń z maja i sporo niewidocznych na pierwszy rzut oka zmian. Problem w tym, że obecnie aktualizacja jest dostępna wyłącznie na Mi Max z 3GB RAM-u i nie wiemy, kiedy reszta wariantów ją otrzyma.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek